Pekka kana 2

Chciałbym się spytać jak przejść 11 plansze w rooster island 1.Głównie jak pokonać tą mysz.Prosze o pomoc. :shock:

ale jaki masz problem ggdzie masz isc czy co?

grałem w ta gre ale nie pamietam

tu masz kod :gdy naciśniesz przycisk f1 masz pełne życie

Zabiłem już sępa i nietoperza a nie umiem zabić myszy.a ten kod nie dziala.Jak go wpisać?? :o

hmm… przeszedłem tą grę prawie całą (nie udało mi się z ostatnim potworkiem w rooster island2) ale nie pamiętam 11 planszy. Opisz ja może coś mi sie przypomni

Spada ci broń taka lodowa i u góry lata nietoperz z bomabami.Dalej jest wielka mysz co żuca piłkami a jeszcze dalej sęp.Na ziemi pali się ogień i jak nacisniesz przycisk to przestaje się palić. 8)

No tak, to jest jak to sie mówi boss 8)

Też się trochę męczyłem z tym ale w końcu mi się udało. Musisz zabić nietoperka a później strzelasz z tej trąbki tak, żeby zamieniała się w lód przed myszą i delikatnie ją popchnie. I tak strzelasz ciągle aż ona spadnie w ogień i zginie 8) później chyba rozwalasz świnie i to już koniec. Rooster Island 2 to jest dopiero jazda! ale bossa ostatniego nie przeszedłem.

Tak więc pozdrawiam i powodzenia, mam nadzieję że Ci sie uda :smiley:

[ pelcia10 również witam na Forum.

Jednak obowiązuje ty kilka zasad, określonych w Regulaminie:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Między innymi nie odkopujemy starych tematów (np. sprzed roku).

Dlatego Twojego posta kasuję i bardzo proszę, aby założyć nowy temat, nadać mu ładny tytuł i dokładnie opisać problem.