Pekła płyta w nagrywarce

właśnie przed momentem pekła mi płyta w mojej ukochanej nagrywarce czy sa jakies szanse ze bedzie chodzic. Troche maku sie wysypało ale… mam nadzieje ze bedzie chodzic ale raczej watpie w to i czekam tylko na podwierdzenie ze NIE :frowning:

niech zgadne - LG ? :smiley:

a tak na poważnie to musisz ją rozkręcić i dokładnie przeczyścić - przynajmniej tak robił mój kumpel jak mu tez tak sie stało 8)

Jak będziesz miał szczęście to może tak.

nie bo LiteON cos było z cd.

Proste sprawdz czy działa czy nie to że pekła płyta to nieznaczy że odrazu rozwaliła nagrywarke.

Rozkreć nagrywarke wyczyść ja ze szczątek po płycie itp. i zobacz czy chodzi.

ok zara tak zrobie ps. nagrywarke DVD do 200zł LiteOn czy LG (ps. miałes juz dwa napedy zykle LG i oba poszły sie…)

Nagrywarka na gwarancji ??? To nie rozkręcaj.

Szuflada sie wysówa ?? . Usuń reszrki płyty jesli to mozliwe i sprawdz na nowej płycie ,ale jak coś zostało to tylko zachrobocze i …

Lepiej oddaj do serwisu.

gwarancja dawno juz wygasła, jutro ide do serwisu zobaczymy jak beda chcieli za naprawe 50-70 zł to nie ma szans kupuje nagrywarke DVD.

Ja mialem to samo kiedys z samusngiem :smiley:

Mnie też kiedyś wybuchła płyta w Szajsungu. Od tamtej pory unikam tej firmy :smiley:

Koledze szanowanej przez was nagrywarki Liteon DVD , cha cha…rozwaliło po 1,5 miesiąca .

Ja ma nagrywarkę Samsunga DVD i Samsunda CD-RW. Pierwszy od 0,6 roku drugi od 1 roku . I jest ok.

Na to koledzy nie ma regóły .I nie ma co pisać co jest lepsze a co nie, puki się na własnem kompie nie sprawdzi .

Kumpel obok ma 3 letniego LG i przy jego zagrywkach już dawno powinna paść, a nie padła,cha cha… :smiley:

powiem wam ,ze wymieniacie takie firmy jak LG , samsung …a chyba zapomnieliscie o Toschibie !!

mam ta nagrywarke (DVD) juz od roku i wszystko jest cacy .

Polecam Toschibe !!

panowie mozecie mi polecić jakąś najtańsza ale dobra (180-210) nagrywajke DVD?

Update:

Co o tym sądzicie

http://www.arest.pl/index.php?inc=produ … &grupa=106

http://www.arest.pl/index.php?inc=produ … &grupa=106

A gdzie mieszkasz ??

Do sklepu nie dla idiotów i szukaj: LG , Liteon, Samsunga .I ma mieć wszystko .

Przykładowy artykuł>>>>>

http://www.chip.pl/index/index_15376.html

ps.

Nie patrz na strony tylko osobiście jedz do sklepu nie dla idiotów.

Tam kupisz naprawdę tanio . Ceny w polskim internecie ,to są zmyłki , aktualizowzane po paru dniacha, bo nikomu nie chce się tego dopisać.

Albo po prostu liczą na naiwnych.

wiem ale u mnie w sklepach jest taka drożyzna ze szok, taniej wychodzi przez neta.

LOL. Podaj mi takie sklepy komputerowe bo sam nigdy się z takim czymś nie spotkałem :?

Złączono Posta : 20.07.2005 (Sro) 21:51

dobrze Ci sie zdaje. Płyta była lipna i tyle 8)

Z czym sie nie spotkałeś ???

Że w internecie ceny szybciej tanieją niż w sklepach ???

Albo ogłoszenia o pracę w internecie sa szybsze od gazet ??

Zapomnij !!

,

dzis dałem nagrywarke do serwisu jutro mam ja odebrac ale czy sprawna to sie okaze dobrze ze koszt bedzie w granicy 20zł.

Złączono Posta : 22.07.2005 (Pią) 12:21

Odebrałem dzis nagrywareczke za czyszczenie dałem 10zł i działa (odczytuje + nagrywa), zamontowałem juz sobie drugi naped stary LG by w nim odczytywac tego typu płytki co mi pekła w LiteOnie :slight_smile: