Pęknięty ekran w MyPhone Fun 4

Witam. Kilka dni temu potłukłem szybkę w MyPhone Fun 4 a że nie opłaca mi się wymieniać owej szybki pomyślałem że moge na pękniety ekran nakleić szkło hartowane aby zapobiegało dalszemu pęknięciu. Wie ktoś może czy bezpiecznie jest takie szkło nakleić ,czy klej nie wleje się na wyświetlacz i czy zapobiegnie to pękaniu,ponieważ mam ten telefon pół roku a jest on z dolnej półki cenowej a nie mam fuduszy w tym momencie na nowy :) 

nic się nie wleje, bo tam nie ma kleju. Ale nic ci to nie da bo pod szkłem zacznie zbierać się powietrze i po pewnym czasie cało samo odejdzie. Pomijam już kwestie trudności nałożenia takiego szkła na uszkodzony digitizer.

 

Czyli bez wymiany szybki się nie obędzie ? :\

Ano.

A niema jakiegoś sposobu który może zapobiec przynajmniej na kilka miesięcy pęknięciu takiej szybki :\ Zaniosłem do gościa ale powiedział że to jednorazówka i się nie opłaca xD

A pęka dalej? Jak nie to nie masz się czym za bardzo przejmować. 

 

Znaczy przejmowalem sie troche poniewaz gdy lekko stuknal o ziemie szybka pękła dalej ale jeśli będę o niego bardziej dbał (jest w pokrowcu) to może wytrzyma do swojego godnego następcy :slight_smile: dzięki za pomoc :slight_smile: