Pełen ekran filmów z youtube na swojej stronie

Mam problem nie wiem jak wstawić na swoją strone film z youtube, żeby otwierał się w nowym oknie, i miał opcje pełnego ekranu. To żeby się otwierał w nowym oknie, już zrobiłem ale nie wiem ja zrobić żeby opcja pełnego ekranu działała.

96569993.jpg

Oto mój kod: –

Niestety sposobem, którym robisz popup nie da się. Trzeba oprócz informacji w linku, że chcesz aktywować przycisk full screen musisz przekazać dodatkowe parametry do odtwarzacza przez znacznik param i embed.

Wejdź tu po większe info: http://code.google.com/intl/pl/apis/you … rs.html#fs

Dzięki za pomoc, ale nadal nie wiem jak to zrobić, wstawić na stronę z opcją full screen to umiem ale chce by po kliknięciu obrazka otwierało się nowe okno z filmem z opcją full screen. :smiley:

Otwórz okno z filmem[/code]


W treści pliku film.htm powinno pojawić się:

[code]

niestety nie działa :frowning: :frowning: :frowning:

Mi działa Tobie nie działa nie wiem co jest grane. Pierwszy kod powinieneś wkleić do pliku, w którym chcesz umieścić link do okna z tym filmem. W pliku film.htm musisz umieścić drugi kod. Jeżeli obie strony będą w tym samym folderze to powinno działać.

Wiem o co ci chodzi, żebym dał link do strony w której będzie wideo, ale mi chodzi żeby otwierało się w nowym oknie, a nie w dokumencie html który sam utworze. Jak będę chciał wstawić 100 filmów to do każdego będę musiał utworzyć nową stronę.

Widocznie tak się nie da jak ja chce dzięki za pomoc. :smiley: :slight_smile: :slight_smile: .

Sorry, ale od tego jest php, asp itp. języki. Byłaby tylko jedna strona, której treść zmieniałaby się w zależności od filmu, który user chce obejrzeć. Widzę jednak, że chcesz robić w 100% statyczną stronę, więc ten sposób faktycznie odpada, bo byś się zapracował na śmierć.