Pelna wersja visty

Chcialbym wiedziec czy po wydaniu pelnej wersji Visty ludzie, ktorzy sciagneli wersje beta beda mogli aktualizowac swoj system beta, tak zeby byl jak system orginalny(pelny po premierze)? Z gory dzieki za odp.

====================

Proszę używać polskiej pisowni na forum

monczkin

raczej nie,bo microsoft by wtedy nic nie zarobił :slight_smile:

heh no moze, ale przeciez nie wszyscy to sciagna, niestety jestem laikiem dlatego takie pytanie, jedna poczekam na darmowy system ubuntu knot 3, dzieki za odpowiedz :slight_smile:

tak jeśli zapłacą :stuck_out_tongue:

No i to mnie skusza jednak do linuxa, ehhh same problemy, ale w sumie nie ma nic za darmo.

no właśnie :slight_smile:

linux niby jest za free ale też trzeba za niego “zapłacić” wprawdzie nie kasą ale nerwami podczas instalacji nie których urządzeń itp :stuck_out_tongue:

a z windą nie ma tego problemu lecz trzeba wydać troszke kaski na nią …

owszem z windą są problemy :stuck_out_tongue:

nie przekręcaj … :?

zresztą jeśli masz jakieś problemy z winda to z własnej winy :stuck_out_tongue:

ja jakoś nie mam z nią problemów :slight_smile:

ja nie mam problemów z własną windą,no może kilka :),ale znam dużo ludzi którzy nie potrafią sobie zainstalować nawet gadu-gadu a pomyśleć tu już o jakimś formacie dysku… (o zgrozo) ;D

idac Twoim tokiem myslenia:

ja nie mam problemow z linuksem

jak ktos ma problemy z linuksem to z wlasnej winy :stuck_out_tongue:

A tak pozatym dzisiejsze dystrybucje linuxa to juz laik umie obslugiwac.

Pliki instalacyjne,tryb graficzny,instalacja uzadzen.itd.(to juz nie czasy trybu textowego)

Trudnosc to tylko ze trzeba sie przyzwyczaic i troszke doksztalcic jak ktos caly czas na windzie siedzial.

====================

Proszę używać polskiej pisowni na forum

monczkin