Pełna wersja z dema?


(Teaed Up) #1

Czy jest mozliwość utworzenia pełnej wersji gry z dema? jesli tak w jaki sposób?


(Patricko) #2

Niema takiej mozliwosci.

Demo jest po to zebys mogl sie zaznajomic z gra i sprawdzic czy warto zakupic pelna wersje.


(pysiu) #3

rozumiem ze masz na myśli legalne zrobienie sam niewiem czy akurat to sie tyczy do gier ale w niektórych programach demo wystarczy zakupić u producenta kod z licencją i juz po wpisaniu mamy pełna wersje :wink: :wink:


(inż. Piniol) #4

To nie jest Demo tylko Shareware, z dema nie zrobisz pełnej wersji bo demo jest okrojone, chyba że sobie sam/a dopiszesz kod gry ;]


(123448) #5

tak ale oli_zet rozchodziło się o pełną wersję gry z dema hehe :slight_smile:

nie można takiego czegoś zrobić. powiecmy że masz gre demo Jedi Knight: Jedi Academy :wink: i w niej jest dostępne tylko kilka plansz i chyba 2 misje żebyś zobaczyła czy gra będzie ci odpowiadać i żebyś na przyszłośc zakupiła ten produkt. więc dopiero po zakupie pełnej wersji wszystkie misje i plansze zostają odblokowane i kontynuujesz gre :slight_smile:


(Teaed Up) #6

czyli jesli powstawiam te wszystkie inne misje, plansze i rózne inne pierdoły które mozna znależć w necie, to nie wyjdzie mi pełna wersja? pytam na podstawie gry Re-Volt która w demie posida chyba tylko 3 samochodziki i jedną planszę, po podrasowaniu gry o rzeczy ściągniete z neta brakuje mi juz tylko jedej planszy i dwóch samochodów.. pytam czy jest to możliwe teoretycznie z kazda grą?


(123448) #7

hehe. nie uda ci się wszystkich częsci posegregować i poukładać aby wyszła pełna wersja gry :slight_smile: demo jest to gra okrojona która ma zachęcić do zakupu pełnej wersji. w ten sposób się robi kasiorke 8)

opis pobrany z wikipedii:

W informatyce

Wersja demonstracyjna gry lub programu komputerowego. W przypadku gier jest to zwykle jeden poziom z finalnej wesji. W programach komputerowych wersje demo mają ograniczone możliwości i funkcje w stosunku do produktu końcowego.


(Patricko) #8

ola_zet

Poprostu demo to tylko kawalek z wersji full.

Demo to tylko rabek z pelnej wersji.

Nie ma takiej mozliwosci zeby z dema zrobic full wersje.

W gre wchodzi tylko zakup gry full wersji jesli masz zamiar przejsc cala gre.


(lazikar) #9

Nie.

I o czym tu mówić. :?