Pełna wersja z gazety a DLC

(MariuszListecki) #1

Jakiś czas temu W Gazecie CdAction nie pamiętam jakim numerze była gra rin Roll tirowiec

Łażąc po sklepach z cyfrówkami znalazłem to http://muve.pl/digital/dlc-dodatki/rig-n-roll-monster-cup-wyscigi-tirow-pc-pl-digital/7192

Wygląda to na dodatek do gry Pytanie brzmi czy będzie on kompatybilny z moją wersją?

Wprawdzie troche żyduje bo za 33zł jest to http://muve.pl/digital/symulacje/symulator-jazdy-tirem-rig-n-roll-wyscigi-tirow-tirowiec-pc-pl/7080

Czyli jakby podstawa i dodatek w jednym.

Tylko ja sie pytam poco mam płacić 2 raz za podstawe skoro już ją mam.

(lordjahu) #2

Ta gra ukazała się w majowym wydaniu CD-Action w 2014 roku. Z tego co widzę to nie było DLC a pełna wersja. Zapewne jest to podstawka z dodatkiem, gdyż nie spotkałem się jeszcze z tym by CDA dawało same DLC do gier.

(MariuszListecki) #3

Tyle tylko że ja chce ten dlc chce kupić.

I mam pytanie czy ten dlc bedzie pasował do tej wersji CDA

(lordjahu) #4

Może od początku:

Symulator Jazdy Tirem: Rig’n’Roll: Wyścigi Tirów - to dodatek

Symulator Jazdy Tirem: Rig’n’Roll: Tirowiec - to pełna wersja

A w CDA była gra - Tirowiec, czyli pełna wersja. Jeśli chcesz zakupić dodatek musisz wydać te kilka złotych na muve.pl lub na innych portalach gdzie może zakupisz taniej. 

(MariuszListecki) #5

To to ja wiem tylko ja sie pytam czy moge zoszczedzić te 6 zł

Czy moge kupić sam dodatek.

Czy musze kupić jeszcze raz pełną wersje i dodatek

W CDA była napewno pełna wersja i czy do niej będzie ten DLC Pasował

(lordjahu) #6

Powinien pasować. Wszystko zależy od tego czy gra ma jakieś zabezpieczenia - Origin / Steam.

(MariuszListecki) #7

Niema to znaczy To w cda ma swój klucz ale aktywujesz samą gre to nie stea origin ani dzięki niebiosom nie uplay.

Bo przez wpis o ubi padł na mnie blady strach.

Ja nie kupuje kluczy na allegro Jak już to w cdp.pl albo z CDA te klucze dostaje

Ale tirowiec nie był na szczeście nie był na rzadną cyfrową platforme