Pełne kursy html, przydatne elementy na strony itp

Strony www. Gdzie mogę znaleźć różne elementy przydatne na stronie? np. “przyciski” zamiast linków łączące z podstroną? OZdoby, ramki? Możę jakiś lepszy samouczek? Trafiłam na niejeden, ale wychodzi na to, że wszystkie się uzupełniają, a i tak wzytskiego w nich nie ma. No i książka też zawiera same podstawy…

Np. http://webhelp.pl

:google:

Także w pomocniku webmastera są linki do różnych tematów. A w niektrórych z nich są odsyłacze do naprawdę dobrych stron :slight_smile:

:arrow: Pomocnik Webmastera

Poza tym :google:

No tak. Znalazłam m.in. kurs html nawet do ściągnięcia tylko… czy aby na pewno darmowy?:slight_smile: A co do kursów: to większość ogranicza suię do grafik. Mnie interesuje jeszcze muzyka w tle itp. Z góry dzięki za odpowiedź.

Tylko skąd My mamy to wiedzieć jak nawet linka nie raczyłeś podać do strony na której go znalazłeś :expressionless: Jeżeli szukasz darmowych kursów HTML oraz styli CSS to tutaj są całkiem niezłe :slight_smile:

http://webmaster.helion.pl/kurshtml/

http://www.kurshtml.boo.pl/

W jakim sensie i jakich kursów. Oczywiste jest, że np. w kursie CSS będzie pisać jak zrobić jakieś tło obrazkowe, jak się pozycjonuje obrazek etc. Ale poza tym jest jeszcze wiele innych, całkiem ciekawych rzeczy.

:hmmm: Nie radzę umieszczać muzyki w tle. Bo np. nie każdy lubi dany rodzaj muzyki. No ale jeżeli zależy Ci na tym bardzo to zajrzyj do tego tematu. Jest tam podany dobry sposób.

Ena popraw tytuł na konkretny

A muzyka wyłącznie na pierwszej, wstępnej, stronie?Wolałabym nie komplikować i przedłużać niektórym poruszania się po stronie. Co do upodobań nie będę miała problemów. Jeśli wolno spytam jeszcze o spis poleceń w jezyku html, tzn. muzyka, wszelkiego rodzaju kombinacje… już o tym mówiłam, a wolałabym za ażdym razem forumowiczom głowy niezawracac i sama wziąć się do pracy z pomocą takiego porządnego kursu. z góry dzięki.

Ja tylko napisałem, że nie każdemu może się akurat muzyka podobać z kilku powodów. To czy ją umieścisz a jak tak to na jakiej stonie to tylko i wyłącznie Twója decyzja. :roll:

Pełny spis znajdziesz oczywiście na stronei W3C. Np. HTML 4.0.1

http://www.w3.org/TR/html401/

Po więcej tego typu jak to nazwałeś “spisów” to na stronie tamtej poszukaj( np. jest o CSSie). ;]

No to do roboty. :stuck_out_tongue:

Dzięki, zrobie to jak tylko zwolni się komputer:) Pozdrawiam

tutaj jest sporo skryptów jeśli cie interesują http://webmaster.helion.pl/kurshtml/skrypt/skrypt.htm