Pełno 'WIRUSÓW'. Proszę o pomoc

(Bajka21) #1

Ewido wykrywa kilkadziesiąt wirusów, myślę że się powielają przy każdym starcie systemu, nie mogę ich usunć w żaden sposób. Proszę o pomoc. Oto logi:

(Kuz5) #2

Pliki i foldery na czerwono usuń ręcznie z dysku a wpisy w HijackThis (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Użyj Look2Me-Destroyer a następnie daj log nr 1 z narzedzia L2Mfix

To Haxdoor, skasuj go narzedziem HaxFix

(Bajka21) #3

Dziekuje za pomoc. Jak na razie wszystkie operacje wykonane, poza wyrzuceniem plikow zaznaczonych na czerwono, nie mogę ich odnaleść. Mój log wylgada teraz tak:

(Kuz5) #4

Zostało, wykonaj jeszcze raz czynności wymienione wyżej

A o co ja jeszcze prosiłem:

Dodatkowo wklej loga SilentRunners

(Bajka21) #5

Hyyhmm...

Oto co udalo mi się wykonać:

Podsumowanie: Log z L2M byl dodawany-nie widac go....

Plikow zaznaczonych na czerwono nie mogę znaleść

(Kuz5) #6

Otwórz Notatnik i wklej w nim to

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w tybie awaryjnym

Przejdz do klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows

Po prwaej stronie bedzie wartość AppInit_DLLs kliknij na nia dwa razy i w okienku dane wartosci skasuj wszystko

Użyj CWShredder 2.19

Nie rozumiem, wklej go w następnym poście

(Bajka21) #7

Też niebardzo rozumiem, ale mój wysiłek jest znaczny :slight_smile: . W każdym razie dziękuję za pomoc-efekty już widać. Niebawem naiszę co zaszło dalej.

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 23:41

Już wiem- nie uiem dodać loga L2Mfixem;- nie wiem jak przejść do klucza: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows tzn. w jakim narzędziu mam to zrobić. Pomocy... A to log-czyli nic się nie zmieniło:

Złączono Posta : 16.06.2006 (Pią) 9:48

Dziś pojawił się niebieski ekran o następującej treści: 'System został zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu itd. itd.' . Co robić? Ekran pojawia się dość często w trakcie pracy komputera.