Pełno 'WIRUSÓW'. Proszę o pomoc

Ewido wykrywa kilkadziesiąt wirusów, myślę że się powielają przy każdym starcie systemu, nie mogę ich usunć w żaden sposób. Proszę o pomoc. Oto logi:

Pliki i foldery na czerwono usuń ręcznie z dysku a wpisy w HijackThis (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Użyj Look2Me-Destroyer a następnie daj log nr 1 z narzedzia L2Mfix

To Haxdoor, skasuj go narzedziem HaxFix

Dziekuje za pomoc. Jak na razie wszystkie operacje wykonane, poza wyrzuceniem plikow zaznaczonych na czerwono, nie mogę ich odnaleść. Mój log wylgada teraz tak:

Zostało, wykonaj jeszcze raz czynności wymienione wyżej

A o co ja jeszcze prosiłem:

Dodatkowo wklej loga SilentRunners

Hyyhmm…

Oto co udalo mi się wykonać:

Podsumowanie: Log z L2M byl dodawany-nie widac go…

Plikow zaznaczonych na czerwono nie mogę znaleść

Otwórz Notatnik i wklej w nim to

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w tybie awaryjnym

Przejdz do klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows

Po prwaej stronie bedzie wartość AppInit_DLLs kliknij na nia dwa razy i w okienku dane wartosci skasuj wszystko

Użyj CWShredder 2.19

Nie rozumiem, wklej go w następnym poście

Też niebardzo rozumiem, ale mój wysiłek jest znaczny :slight_smile: . W każdym razie dziękuję za pomoc-efekty już widać. Niebawem naiszę co zaszło dalej.

Złączono Posta : 15.06.2006 (Czw) 23:41

Już wiem- nie uiem dodać loga L2Mfixem;- nie wiem jak przejść do klucza: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows tzn. w jakim narzędziu mam to zrobić. Pomocy… A to log-czyli nic się nie zmieniło:

Złączono Posta : 16.06.2006 (Pią) 9:48

Dziś pojawił się niebieski ekran o następującej treści: ‘System został zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu itd. itd.’ . Co robić? Ekran pojawia się dość często w trakcie pracy komputera.