Pełno wirusów

Więc tak mam taki problem jak coś robie na kompie albo go właczam pojawiąja się różne wirusy trojany itp. skanowałem kompa avastem nic nie znalazł co dalej mam robić??

pozdrawiam

:o

a skąd wiesz że Ci się pojawiają - wirus sobie jest w kompie i tyle :o

:o :o :o

to może faktycznie nic nie masz :o :o :o

A jak się sparłeś to dal loga z HijackThis :wink:

Albo formatuj :lol:

Wiem że mam bo alert wyskakuje avasta i tam pisze jo usuwam i nic:( dawałem logi zrobiłem tak jak ktoś mi kazał i nic mi nie dało.Nie wiem co zrobić:(

Jak skanowałeś antywirem i nic nie znalazł to skąd wiesz że masz wirusy? Same na dzień dobry wyświetlają planszę “Witam jestem wirus - nie przejmuj się ja tu sobie tylko co nieco pokasuję i powysyłam w świat”? Wiryus raczej się niepojawiają tylko siedzą w systemie jak najciszej i jak najgłębiej. Daj loga to zobaczymy co tam masz :slight_smile:

Daj jeszcze raz Loga. Masz jakiś program antyspyware :?: (coś mi się zdaje że z tym masz problem ;] )

nie mam a co to jest antyspyware

pozdro

antyspyware - antyszpieg (np. spybot, ad-aware…) , gdzie logi hijackthis + silentrunners ?

a czy jak zainstaluje taki program to nie bede miał już wirusów?

Nook ile razy można Cię prosić :evil: Daj tu wreszcie te logi :evil:

A potem się zobaczy :wink: … :evil:

Nie wiem czy o to chodziło:

Ściągnij Windows Woorms Door Cleaner, odpal>>>zmień wszystkie znaczki z disable na enable>>>po użyciu narzedzia wymagany jest reset kompa.

w dodaj/usuń odinstaluj newdotnet, Media Access i ipwins

Ściągnij LSP-Fix>>>uruchom>>>zaznacz “I know what im doing” , przenieś newdotnet*_**.dll do okienka “REMOVE” i kliknij Finish

1.Startujesz do trybu awaryjnego

2.Wyłanczasz przywracanie systemu (tylko Me/Xp)

3.Kasujesz wpisy w HijackThis

4.Kasujesz pogrubione pliki/foldery

5.Dajesz nowy log z hjt + log z Silent Runners