Pełny ekran wideo nie działa w Firefox

Od jakiegoś czasu mam taki problem. Na Youtubie, czy vod.tvp.pl nie działa poprawnie pełny ekran. Pozostają widoczne górne elementy graficzne przeglądarki, pasek start znika. Na Chrome i IE problem nie występuje,

Przeinstalowałem Flash’a i Firoxa’a, ale nie pomogło. Co ciekawe na filmikach z onetu, a one też wykorzystują Flash działa pełny ekran (tam mam dostęp do ustawień Flasha, gdzie jest doradzana opcja wyłączenia akceleracji sprzętowej. Ale po jej wyłączeniu problem nie ustępuje. Czy miał ktoś taki problem?

 

Edit:

Już widzę, że to nie o FLASH’a chodzi a o nowe HTML 5.

możliwe że firefox może mieć problemy czasami z html5. z tego co zaobserwowałem jak html5 i np kodeki nie są wspieranie przez przeglądarke lub sprzet moga wystepować takie problemy.

ja głównie korzystam z dwóch przeglądarek z palemoon i slimjet:) na nich flash i obsługa html5 działa nawet nawet:) lepiej niż w chrome czy firefox.

 

https://www.youtube.com/html5 sprawdz to.

 

dodatkowo możesz też poprzez rozszeżenie magic actions for yt wymusić aby YT działało na flash albo na html5 warto sprawdzić rezultaty.

 

upewnij się też czy masz aktualne sterowniki do grafiki też to może rozwiązać problemy.

Ostatnia opcja: MSE & WebM VP9 jest nie wspierana wg tej stronki na YT.