Pendrive 128 GB jaki kupić?

Witam
Jak kiedyś pisałem padl mi pendrive, no i czas wybrac nowy. Pobiewaz lepiej miec zawsze wieksza pojemnośc niz mniej to chciałbym kupic pendrive o 128GB
Tylko jaki - Kingston, Patriot, SanDisk… Juz się w tym gubie
Zalezy mi na niezlym, przyzwoitym transferze nie ze po chwili transfer spadnie na gora 1 Mb/s itp.
Budżet to niestety tylko do 100 zl
Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

Ja polecam SanDisk. Sam mam Extreme 3.0 64 GB. Dzybki i niezawodny.

SAMSUNG BAR Plus 128GB - używam lata i dalej daje radę. Do tego metalowa obudowa. Polecam

Też polecam SanDisk. Samsungi zbyt często padają, a na dodatek w polecanym modelu jest kontroler, który nie jest kompatybilny ze sporą ilością USB, zwłaszcza w starszych urządzeniach typu drukarka czy starszych laptopach.

W tej cenie nie znajdziesz dobrego pendrive’a o tej pojemności.

Dziś niszowe wynalazki na USB 3.1/C zapisują ~30MiB/s i odczytują z ~80. Jeśli takie coś Cię satysfakcjonuje to wtedy znajdziesz. ;]

ja używam samsung fit 128, drogi był ale komfort szybkiego kopiowania między 40-50MB/S jest tego wart.

Paskudny z wyglądu jak dla mnie :smiley:

Juz kupiłem - zadne szaleństwo dwa SanDisk 128 GB jeden na USB 2.0 drugi na USB 3.0. W cenie 100 zl. Cudów nie oczekiwałem wiec wystarczy…

chyba za dwie sztuki 100 zł bo jak za jedną to kiepski interes bo te pendrivy są strasznie wolne.