Pendrive corsair flash vouager CMFUSB2.0-4GB

witam serdecznie forumowiczow kupilem ostatnio laptopa z systemem opercyjnym Vista na procesorze 64 bitowym i jak chce podlaczyc pendrive jak w temacie to wyskakuje mi komunikat USB Mass Storage Device brak identyfikatora sprzętu próbowałem już róznych rzeczy uruchamiałem przy wsadzonym pendrive komputer ponownie i komunikat znowu sie pokazał. Dodaje iż w/w pendrive przy zakupie nie mial cdika ze sterownikami natomiast producent napisal ze viste obsluguje.Mam nadzieje ze ktos mi pomoze pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

udało mi się rozwiązać problem z brakiem identyfikatora sprzetu od pendrive corssair 16GB poprzez ponowną instalację sterownika do usb mass storage device.

Sterownik bierzemy domyślny z windows vista, czyli nic nie musimy ściągać.

Wchodzimy do panelu sterowania wybieramy manager urzadzeń następnie z listy wybieramy kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej --> usb mass storage device

Klikamy prawym klawiszem myszki na usb mass storage device i wybieramy Aktualizuj oprogramowanie sterownika–>

przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika --> pozwól mi wybrać z listy sterpowników urzadzen na moim komputerze --> Zaznaczamy Urzadzenie pamieci masowej USB --> klikamy dalej i nasz pendrive corssair jest znaleziony

czes wam mam podobny problem mianowicie kupiłem nowego kompa z vistą i po podłączeniu modemu thomson 330 modem cały czas sie włancza i wyłancza i pisze info że brak identyfikatora sprzętu zkontaktuj sie ze sprzedawcą… już niewiem co mam zrobić dzwoniłem do neti ale maja to daleko w tyłku powiedzieli zebym do mikrosoftu zadzwonił, prosze o pomoc już sam niewiem co robić. Próbowałem robić to co wyżej pisaliście wyżej ale niemam czegoś takiego jak usb mass storage device w magistrali szeregowej.

magistrali szeregowej --> usb mass storage device