Pendrive- '' Dysk jest zabezpieczony przed zapisem '' POMOCY

witam,mam pendriva 32 gb i chciałem sobie zgrać na pendriva gre ale nic z tego bo , gdy właczam go do portu usb to wyskakuje coś żeby sformatować , a jak juz nacisne formatuj to pisze że ''Dysk jest zabezpieczony przed zapisem ‘’ i nic nie da sie zrobić , w moim komputerze go nie ma ale jak dam moj komputer to po lewej jest na psaku 'Dysk wymienny ‘’ , a i jak juz go proboje sformatować to on znika i pisze ze jest zabezpieczony , Proszę o pomoc błagam dałem za niego 64 zł POMOCY !

Jeśli to nie ten dział to bardzo przepraszam i prosze o przeniesienie ;/

Cześć

Czy pendrive nie posiada przełącznika blokującego usuwania/zapisywanie danych?

Przeczytaj jeszcze ten temat:

dysk-jest-zabezpieczony-przed-zapisem-t504775.html

Nie pendrive nie ma żadnego przełącznika , pen jest o taki podobny do tego http://1.bp.blogspot.com/-ZWoQRv4XfRg/TyG5mV34jlI/AAAAAAAAA8c/_kiLGWSNMvA/s1600/pendrive_usbbluedongle1.jpg

Cześć

Sprawdź temat który podałem wyżej.

Pendrive kupowany na Allegro?

tak na allegro , sprawdziłem ten link ale w control nie mam StorageDevicePolicies

Cześć

Pobierz:

http://www.dobreprogramy.pl/HP-USB-Disk … 27581.html

i spróbuj sformatować pendrive.

Nic nie dał ten HP USB disk storage … Stoj w miejscu jak by sie przycielo ;/

Cześć

Sprawdź jeszcze ten temat:

pendrive-zabezpieczony-przed-zapisem-jak-usunac-t413939.html

Więcej pomysłów już nie mam. Jak dla mnie pendrive jest prawdopodobnie uszkodzony dlatego nie działa.

Jeszcze na koniec zapytam - sprawdzałeś go może na innym komputerze?

nie mam innego ale na tablecie sprawdzałem to warning :stuck_out_tongue:

Cześć

Więc pendrive jest prawdopodobnie uszkodzony. I jeżeli żaden ze sposobów z powyższego tematu nie zadziała to chyba już nic nie poradzisz.

Chyba że ktoś jeszcze ma jakieś pomysły.

Ściągnij sobie z sieci freewarowy programik Formatter-2.9.0.4.exe , sformatuj pendriva i po kłopocie. Miałem ten sam problem i u mnie pomogło. Być może jest już jakaś nowa wersja. Przy uruchomieniu programu pendrive musi być “widziany” przez soft (podłączony do portu USB).

Dziękuje wszystkim za pomoc , ale nic nie pomogło wywalam go do śmieci , do zamkniecia.

@pawcioodb5 jeżeli kupiłeś na allegro masz prawo go odesłać w zamian dostaniesz niezabezpieczony

-kiedyś , jak nie mogłem formatować żadnym programem,-to udało mi się wkładając płytę z Windowsem i formatując w opcjach przed instalacją systemu…ale i tak po pewnym okresie odmówił mi posłuszeństwa i ponowna próba się już nie udała…,-udało się ściągając program od “rosyjskich wynalazców”-specjalnie napisany pod czip tego USB Kingston…działa do dzisiaj…/…jak ktoś nie ma co robić,to i grzebie “gdzie nie bądż”,-a czasami to nawet coś wygrzebie…/