Pendrive firmy pentagram

Witam mam zamiar kupić pendrive’a o pojemności 1 GB. Zastanawiam się nad pendrivem firmy Pentagram. Czy ktoś może używał coś takiego?. Czy może lepiej kupić np Kingstona DT II? Proszę o pomoc.

jeszcze przydał by się model danego pendriva bo tak ciężko coś powiedzieć.Ale powiem tyle że PENTAGRAM robi bardzo dobre pendrivy.

Osobiście posiadam http://pentagram.pl/produkty/pamieci_fl … pentadrive tylko że w wersji 256MB od 1,5 roku i w sumie jestem zadowolony.

Mój komputer niestety wyciąga niecały 1MB na sekunde przez USB (chyba stary standard) więc o prędkości nie powiem dużo(tylko tyle że na tych 256MB nie ciąży mi jakaś niska prędkość na innych komputerach z normalnym USB, a nawet gram w Starcrafta z pendriva bez przycinania u siebie w domu:).

Wodoszczelność: sprawdzałem, po zamknięciu bez problemu leży sobie w umywalce wypełnioną wodą.

Wstrząsoodbporność: rzucam nim jak się da czasami specjalnie w ścianę, nic się nigdy nie stało.

Design: wg mnie najładniejszy pendrive:).

Zatyczka: Po noszeniu około roku w kieszeni i praktycznie codziennym używaniu, a i czasami bawieniu się zatyczką zaczęła chodzić luźniej, ale i tak bardzo dobrze się trzyma. W danym modelu dodają taki łańcuszek z taką gumą, na którą zatyka się zatyczkę i nie ma jak jej wtedy zgubić, bardzo przydatne.

Patrząc na ten produkt firmy Pentagram i inne z którymi miałem styczność, szczerze polecam. Mógłyś jedynie poszukać testów i zestawień prędkości, bo przy dużych pendrivach ma to duże znaczenie, ale cała reszta jest w porządku.

Zastanawiam się nad takim

http://www.allegro.pl/item177454202_pendrive_pentagram_1gb_hispeed_fv_gw_wys_5_zl_.html

albo takim

http://www.allegro.pl/item180332636_pendrive_pentagram_pentadrive_610_1024_mb_smycz.html

Mają podobną specyfikację prędkości, więc tym w wyborze między tymi dwoma nie ma co się kierować. Natomiast zastanawia mnie wysoka cena tego pierwszego(w komputroniku dasz za niego 60zł). O tym drugim niczego nie słyszałem, nigdy nie widziałem i niewiele mogę powiedzieć, a pierwszy polecam.

Radzę jednak zastanowić się nad pamięciami PQI np w komputroniku można dostać chwaloną przez moich znajomych pamięć za 77zł, dużo szybsza i nie najgorzej wygląda, albo na chyba najszybszą pamięć patriota, która jednak wg mnie wygląda bardzo słabo, ale podobno (wiem to tylko z opinii z internetu) bardzo szybka.

Dzięki za opinie. Właśnie dziś dostałem przesyłkę do domu. Pendrive jest bardzo fajny. Polecam. Pozdrawiam :slight_smile:

Mój wujek kupił sobie taki, podłączam do kompa kopiuje muze 30 sek i już. I szczególnie odradzam takiego szajsu jak Kingston Data Traveller ( ma prędkość ok. 5 razy mniejszą) dodatkowo na moim 256MB zdjęcia są w połowie czarne itp

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif