Pendrive który nie chce się zbootować (wina softu?)

Witajcie!

Wczoraj próbowałem za pomocą różnych programów (UNETbootin, UltraISO itp.) przygotować pendrive do odpalenia systemu z USB. Za pierwszym razem wszystko poszło dobrze z pomocą UNETbootin bo dystrybucja jaką jest Xubuntu wystartowala - no ale były problemy z X-Serverem to postanowiłem pobrać inną, i tu już problem bo Fedora, CDLinux a nawet XP Embedded nie chciały zaskoczyć startem. Przypomniało mi się że kiedyś z innym pendrive miałem podobną sprawę że po jednorazowym użyciu do bootowania potem już nie nadawał się do takich operacji. Próbowałem nawet formatowania przez opcje systemowe i program EASUS. Nic! I tu pytanie… Czy możliwe żeby program UNETbootin uszkodzić w jakimś stopniu działanie pendrive? A jeśli nie to proszę o jakieś sugestie jakbym mógł zbootować jakieś Live CD aby ominąć ten problem.

Ps. - Zapomniałem dodać… Podczas próby bootowania BIOS albo szuka czegoś w nieskończoność na tym dysku USB lub pomija go i wyrzuca błąd o braku źródła system (testowane na dwóch komputerach)

Spróbuj Universal USB Installer