Pendrive 'miesza mp3'

Witam,

kupiłem ostatnio pendrive GoodRam 8GB żeby przechowywać na nim pliki mp3 i mój problem wygląda tak

gdy chce posłuchać wybranego utworu to nie wiem jak to napisać ale ’ w piosence są inne piosenki ’ odtwarzam mp3 w winampie chwile leci jedna nuta a po chwile inna a włączona jest tylko jedna. Jak to mogę naprawić z góry dzięki

Przepraszam jeżeli temat nie w tym dziale

Pozdrawiam

Jesteś pewny, że to wina pendrive? Może w winampie przez przypadek jakimś skrótem klawiszowym włączyłeś tryb odtwarzania pierwszych kilkunastu sekund utworów?

Sytuacja pojawia się również w przypadku innych odtwarzaczy, np foobar czy AIMP?

Po skopiowaniu piosenek na dysk problem dalej występuje?

Sprawdź w winampie czy masz aktywną opcję “Fade in” " Fade out", gdyż wtedy każda piosenka która się zaczyna i kończy - miesza się z inną.

musisz zdeaktywować.

Próbowałem w innych odtwarzaczach i nadal to samo, po skopiowaniu mp3 na dysk tez tak dziwnie odtwarza

Jeden z folderów wgląda tak

ChomikImage.aspx?e=-6qg5R0wi_fgVpplZ8f7QsDawkRwc2zp9MtrxDl0Hazc9WOkAEBUf0kQl1wfQNAZDQcDX4UNyFRf-JlCKeEAKEyKfdX-F6AIDr4PokRhY1c&pv=2

wcześniej miałem pendriva kingston 4gb i problemu nie było i takich dziwnych folderów tez nie

Format pendrive’a, a jak problem będzie się powtarzał - do reklamacji.

ale czy po formacie pendriva usuną sie pliki mp3

Tak, usuną się.