Pendrive na USB nie dzialaja

Podpinam pendrivy na USB i nie chca działać :frowning: , na innym kompie działają :shock:

Mam Win XP Sp3- orginał komp stacjonarny.

Podpiąłem pod port USB Telefon Komórkowy i został wykryty i działa…

Mysz i klawiaturę mam na PS2.

Wywaliłem z menadżera urządzeń wszystkie kontrolery USB przeciściłem rejestr CCleanerem.

Użyłem drivecleanup.zip.i USB Fehlerbehebung.exe dalej nic.

Wykrylo mi pendriva na chwile na dymkach a za chwile że nie działa porawnie itd…

Może jakieś porady inne lub sugestje :?

A sprawdzaleś w innym gnieździe?

Tez nie dziala w innym porcie .Wykrywa na chwile i potem pisze ze twuj sprzet itd…

Jeżeli wszelkie naprawy i formatowania nie pomagają, żaden port nie przyjmuje pena, to pozostaje zwrot w ramach gwarancji (jeśli jest).

Nie wiem o czym kolega pisze .Jaki zwrot i czego??? :o

Zwrot pendrive’a, który może nie działać z przyczyn niezależnych od Ciebie i Twojego komputera.

przecierz czytaj u góry mój post.Czytaj uważnie :smiley: #-o

Pendrive działa :smiley:

No jak działa ? Jak działa na wszystkich komputerach świata z wyjątkiem twojego, to i tak jaby nie działał :slight_smile: Na pewno ma wadę, albo nie współgra z Twoim kompem. I nic nie poradzisz raczej. Wymień pendrive’a na innego.

Chyba, że znowu czegoś nie doczytałem to sorry…

Mam trzy penrdrivy róznych firm i żaden nie działa a wczoraj działały.Czy mam Ci jeszcze może inaczej wytłumaczyć. ![-o<

Albo jesteś młody albo jaja sobie robisz. :roll:

Tylko nabjasz sobie posty takimi “mądrymi” poradami =P~ [-X

Pamiętaj walka do końca nie format. =D> =D>

Dyskutujemy, nie nabijam postów :roll:

Jasne, jasne walcz, może się uda. Aha pamiętaj skopiować najważniejsze dane przed FORMAT C: !!

Za nabijanie postów jest jakaś gratyfikacja? hmm…

Mniejsza z tym.

Pendrive’a podpinasz z przodu obudowy czy bezpośrednio pod kontroler, tzn. z tyłu?

Piszesz, że poprzedniego dnia wszystko działało a następnego dnia już nie, może nastąpiło jakieś zwarcie i padł kontroler usb.

Sprawdź czy przypadkiem w biosie nie wyłączył się kontroler usb. Pendrive działa na innym kompie, spróbuj go sformatować na tym kompie i podłączyć u siebie. Więcej pomysłów na razie nie mam ;]

Format to ostateczność i desperacja :wink: