Pendrive - niekończący się komunikat o formatowaniu

Cześć, posiadam problem z którym wcześniej się jeszcze nie spotkałem. Po wpięciu do portu USB pendrive’a pokazuje się okno z komunikatem abym sformatował nośnik danych, lecz komunikat pokazuje się non stop uniemożliwiając mi rozpoczęcie formatowania. Kiedy jakimś dziwnym trafem udało mnie się tego dokonać ukazuję się komunikat o tym, iż system windows nie był w stanie dokończyć formatowania.

Dodam jeszcze, że stało się to najprawdopodobniej przy wrzucaniu plików na nośnik, kiedy pokazał się komunikat o braku miejsca.

 

Jeżeli ktoś spotkał się z takim problemem lub wie i może pomóc był bym wdzięczny.

 

P.S Pendrive hama usb 3.0 16Gb

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora.  Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”,  “help”,  “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Spróbuj użyć tego programu- http://www.dobreprogramy.pl/HP-USB-Disk-Storage-Format-Tool,Program,Windows,27581.html

Niestety pokazuje się błąd. “Device media is write-protected”

Próbowałem ntfs i fat32

Masz jakiś przełącznik na tym penie?Jeśli nie , to spróbuj tego-

 

tak wygląda klucz,wpis rejestru

 

Kopiując to co mi napisałeś i zapisując w formacie .reg nie chce dodać i scalić rejestru. Widocznie coś źle robię, jeżeli możesz popraw mnie.

Wiesz właśnie zrobiłem test,skopiowałem  ten klucz i w notatniku zrobiłem resztę.U mnie bez problemu scaliło z rejestrem po wyrażeniu zgody.Ja  jestem na koncie administratora i UAC mam wyłączone-tak dla informacji.Kopiować  trzeba do nowy dokument tekstowy-notatnik i potem zapisz jako .

Jakbyś nie mógł sobie poradzić napisz -wrzucę klucz na Zippyshare i dam ci link do pobrania.OK :smiley:

Chyba będziesz mi musiał mi podrzucić gotowy skrypt, bo nie mogę sobie poradzić. Sprawdzałem czy nie dodałem przez przypadek jakiegoś dodatkowego znaku ale nie… 

To jest link

http://www18.zippyshare.com/v/51565913/file.html

Dziękuję za link, nie dodałem jednej linijki tekstu… Natomiast skrypt nie pomógł, masowo wyskakują okienka po podłączeniu do portu usb “Przed użyciem dysku znajdującego się w stacji dysków: I musisz go sformatować”. Czyli stoimy w martwym punkcie.