Pendrive Phillips FMxxFD35B - problem z odczytem

Witam,

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie.

Słowem wstępu…

Mam pendriva Phillips FMxxFD35B. Został on sformatowany (szybkie formatowanie) do reinstalacji windows 7 (instalacja z pendrive). Wszystko działa i w ogóle, jednak gdy chciałem podłączyć do nagrywarki w telewizorze, nic się nie dzieje. Widzi pendriva, jednak nie odtwarza ani nie wyświetla plików. Po podłączeniu do PC widzi.

Z tego co słyszałem to w phillipsach są jakieś specjalne sterowniki. Jednak jak widać po formacie zniknęły… Trochę bez sensu, gdyż w takim wypadku nie można formatować pendriva, a jedynie kasować i dodawać pliki…

I tu rodzi się pytanie…

Czy posiada ktoś takie sterowniki, szukałem, ale jak widać nie skutecznie… Lub jakąś inna sugestie by zaradzić temu problemowi.

Pozdrawiam :wink:

Pendrive sformatowałeś w ntfs czy fat?

Jeżeli ntfs to sformatuj jako fat i sprawdź czy będzie działać pod TV.

Może twój TV obsługuje inny format niż ten na który sformatowałeś pendrive? Jeśli masz jakiegoś innego pendriva to spróbuj podłączyć do TV. Wykonaj wolne formatowanie, bo to też może być problemem. Sterowniki do pendrive? Nie słyszałem o czymś takim…

System plików FAT32

Innego pena próbowałem, działa. Jeśli chodzi o format pliku odtwarzanego to jest dobry, bo wcześniej odtwarzało.

Spróbuję z wolnym formatowaniem.

Dodane 13.08.2012 (Pn) 22:12

Nie pomogło