Pendrive problem z odczytywaniem i kopiowaniem

Witam!

Mam taki problem z moim pendrive Samsung 4gb, że jak go podłączam do laptopa działa i jest ok tylko, że jak chce na niego coś skopiować to np. wyskakuje mi błąd, że nie może znaleźć tego pliku na dysku (plik na dysku jest!) albo, że plik nie znajduje się już w danej lokacji na dysku… i nie wiem dlaczego tak się dzieje… przedtem działał normalnie. Czasami w ogóle jakby go nie odczytywało tzn. w moim komputerze go widać ale jak daje własciwości to zero wolnego miejsca itd a jak chce go sformatować to w ogóle nic się nie włącza o co chodzi? co się stało? prosze o pomoc i z góry dzięki!

Nie jestem pewien ale chyba usunełeś z niego taki mały plik, a mianowicie program.Bez niego nic nie zrobisz. Przynajmniej na moim jest taki plik.

nickel , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

hm… a jak ten program się nazywa czy ten plik? można go ściagnąć czy coś? bo niestety ale nie przypominam sobie żebym cos takiego z niego usuwał

Sformatuj pendrivea, nie pomoże to pozostaje gwarancja. Na pendrivie to możesz mieć coś do szyfrowania danych a więc niczego nie szukaj bo najprawdopodobniej pendrive jest uszkodzony.

właśnie chce sformatować ale kiedy daje format to nic się nie włącza albo jak udało mi się go sformatować to zaraz problem się powtarzał.

To pozostaje gwarancja(warto przeczytać jak to zrobić sprawnie i w jeden dzień tutaj: viewtopic.php?f=2&t=284693). Włącz na nim checkdisk jeszcze i zobacz czy coś wywali.

Ok tzn. ja go kupiłem przez allegro, jak włączyć ten checkdisk? bo jesli przez własciwości na nim i później narzędzia to tam wyskakuje, że nie można tego zrobić bo windows nie ma pozwolenia czy coś takiego. Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły czy coś takiego miał i jakos udało mu się to naprawić? Gwarancje raczej mam tylko, że wiadomo o co chodzi może bez tego się obejdzie jakoś.

Moim zdaniem się nie obejdzie. Zbyt dużo się takich cudów naoglądałem. I nie jest ważne przez co go kupiłeś. Miłego dalszego użerania się ze sprzętem. :smiley:

Jeszcze spróbuje go podłaczyć do innego laptopa i zobacze co się bedzie działo bo może to tylko umnie?! ale wątpie w to, pewnie pozostaje ta gwarancja… jakby ktoś coś wiedział i miał jakieś pomysły co można jeszcze zrobić/jakoś naprawić to prosze pisać będę wdzięczny