Pendrive zabezpieczony przed zapisem, jak odbezpieczyć?

Cześć pożyczyłem od kumpla pendrive no name mial, tam skopiowane filmy tak je chciałem zgrac na kompa u siebie .Mówił że wszystko u niego działało u mnie sie pokazywalo zrób format ,

tak formatowałem, a nic nie idzie go otworzyć sformatować nic.

W zarządzaniu dyskami jest ale nic się nie da z nim zrobić, próbowałem juz program bootice ,hdd format tool ,a nic próbawałem odczytać dane  z programu 

Chip genius, ale na niewiele mi to pomogło ponieważ niewiem co i jak

Słyszalem że są programy do chipowania czy coś ale niewiem jaki itp.

Proszę o pomoc kumpel mnie zabije że się tak wyraże 

O to dane

 

 

Description: [H:]Urządzenie pamięci masowej USB(Generic Flash Disk)

Device Type:  Mass Storage Device

 

Protocal Version: USB 2.00

Current Speed: High Speed

Max Current: 200mA

 

USB Device ID: VID = 058F PID = 6387

Serial Number: BD8DFC85

 

Device Vendor: Generic

Device Name: Mass Storage

Device Revision: 010B

 

Manufacturer: Generic

Product Model: Flash Disk

Product Revision: 8.07

 

Controller Vendor: Alcor Micro

Controller Part-Number: SC908SN/AU6989SN - F/W D826

Flash ID code:      98DE9892 - Toshiba - 1CE/Single Channel [TLC] -> Total Capacity = 8GB

 

Tools on web: http://dl.mydigit.net/special/up/alcor.html

 

 

Possible Flash Part-Number


Unknown

 

 

Flash ID mapping table


[Channel 0] [Channel 1]

98DE98927256 --------



Jaki to pendrive? Najlepiej podaj linka do jakiejś specyfikacji ze zdjęciem itp.

Niewiem jaki to pendrive, taki zwykly czarny ,zadnych napisow nic niema

Kristofeus, przypomnij sobie co to są znaki interpunkcyjne, następnie wyedytuj swoje posty i popraw co trzeba.

To jest ten pendrive.

Żadnych przełączników nic

post-194409-0-31675700-1391244040_thumb.

No to wygląda, że umarł i kosz.

A na innym komputerze próbowałeś go użyć? Jeżeli i to nie pomoże to na prawdę pendrive jest do wyrzucenia.

Próbowałem na xp sp3 

Gdzies wyczytałem że można go przeczipowac czy coś takiego ale nie wiem jakim utility użyć poradnik z tej stronki

http://www.instalki.pl/demonstracje/systemowe/10425-naprawa-pendrive-dysk-jest-zabezpieczony-przed-zapisem.html

Możesz spróbować, ale zapewne to i tak nic nie da.

pobierz Gparted Live CD/usb i zgraj go na płytkę lub jakiegoś swojego Pendrive i przez niego sprawdź czy GParted wykrywa partycje od pendrive, jeśli tak to je przeskanuj w poszukiwaniu błędów, jak nie a rady ich przeskanować to usuń partycje z pendrive a następnie utwórz JEDNĄ nową z systemem plików NTFS, byle by partycja wykorzystywała całą przestrzeń pendrive. Zanim jednak cokolwiek zdziałasz przeczytaj podręcznik pomocy gparted zawarty w programie lub kliknij tutaj.