Pentium 4-podkrecanie

Witam.Czy mógłby mi pomóc jakiś specjalista?Chcę podkręcic proca ale wogule nie wiem za co sie zabrac.Przeczytałem tyle artykułów że w tej chwili już nic niewiem.A dodam że jeszcze nigdy nie grzebałem w biosie i chciałbym jakiejś łopatologicznej pomocy.

Pentium4 630,3Ghz

Płytka-Biostar P4M80-M7 1-AGP,3-PCI,2-Ddr Dimm 400,1-CNR itp.

Windows XP media center

Kolego podkręcanie to jest zabawa nieprzystępna dla zwykłego usera. Żeby dobrze podkręcić trzeba się na tym znać albo chociaż kupić sobie jakieś czasopismo np: PCFormat tam co jakiś czas jest coś o podkręcaniu lub moddingu . Tak przez forum raczej pomocy nie znajdziesz. :whoeva:

hellbound jak tak masz się udzielać na forum to lepiej tego nie rób,

Pierwsze co musisz sprawdzić to to czy masz zablokowane częstotliwości AGP i PCI

to już koniec twojej “pomocy” rafal92? :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 25.09.2007 (Wto) 21:50

Po za tym tych tematów jest pełno na forum wystarczy poszukać…

A po co ma pisać dalej skoro nie wiadomo czy ma zablokowane częstotliwości? Jak autor odpowie to wtedy się napisze dalsze kroki które powinien wykonać…

A po co ma pisać dalej skoro nie wiadomo czy ma zablokowane częstotliwości? Jak autor odpowie to wtedy się napisze dalsze kroki które powinien wykonać…

są na forum obszerne tematy o kręceniu wystarczy kliknąć :szukaj:

no przecież mówię że wszystko jest

5 sekund i 3 kliknięcia:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … Acanie+fsb

Tylko ważne jest czy ma zablokowane częstotliwości AGP/PCI bo jak nie są zablokowane to dysk może iść z dymem lub grafika