Pentium D 940 3.0 GHz czy Core2 Duo

Sry, popelnilem literowke, chodzi mi o C2D :wink:

D940 to tak naprawde 2x P4 :wink: Ta sama architektóra (Net Burst) itp. Te procki są poporstu sklejone na jednej płytce.

No tak to prawda ale przeciez jest to dwurdzeniowy procesor o dosc wysokich zegarach moze nie jest taki dobry jak C2D E6300 -799zł bez wiatraka 12 mies. gwar.(920zł z wiatrakiem 36 mies. gwar.) ale daje rade i napewno w porownaniu cena/jakość/wydajność - nie był by taki słaby.

Moze znacei jakś strone z porównaniem D 940/930 z Core2 Duo E6300

Nobel cena jest ta sama. Wysokie zegary? No i co z tego! Uciekanie w puste MHz nie opłaca się, i już nawet Intel to zrozumiał. Bierz Cor 2 Duo bo bije tego Pentiaka. Nie opłaca się w niego pakować.

Poczytaj testy Cor 2 Duo w sieci. Często są porównywane różne procesory. A w nowym chipie porównany jest z Pentium D 960 (jeszcze lepszy niż te 930 a i tak dostaje po :dupa: )

Cena nie jest ta sama :!:

McDracullo czytaj posty dokładnie i ze zrozumieniem bo pisałem przeciez ze D 940 kosztuje 799 z wiatrakiem i 36 mies. gwar. A Core2 Duo kosztuje 799zł ale bez wiatraka i 12 mies gwar. ten z wiatrakiem i 36gwar. kosztuje ponad 900 zł :!: :!:

<<<---- może ta kolorystyka ci pomoże :stuck_out_tongue:

Nobel Ta kolorystyka napwno pomoże Tobie:

  1. Ceny są porównywalne zresztą możesz kupić OEM i dokupić osobny wiatrak

  2. Nie porównuj tych procków bo to nie ma sensu. Ten Pentaik dostaje pod każdym wzgędem! A po O/C Core 2 Duo jest średnio 17% wydajniejszy od FX-62

Nad czym więc się zastanawiasz? Czy to ciężko zrozumieć że Core 2 Duo jest wydajnijszy pomimo niższych zegarów?

Złączono Posta : 31.07.2006 (Pon) 16:27

Pozatym jeśli chodzi Ci o to czy warto dopłacić kilka $$ za taką różnice wydajności odpowiedź brzmi TAK!

oj :o :roll: widze ze biednemu McDracullo puszczająnerwy nie denerwoj się tak w takie upały to jest nie bezpieczne :shock: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :!:

A co do proc to juz wybrałem C2d ale prosiłem o zwykłe kometarze i porównanie tych dwuch prduktow

wszyscy jakoso normal odpowiedzieli tylko McDracullo puszczaja nerwy moze ty jestes nadpobudliwy ADHD :? :stuck_out_tongue:

Nobel z łaski swojej troche grzeczniej jasne? Ni ejestem Twoim kolegom żebyś mi tak odpowiedał.

Tak mam! I co? Przynajmneij zawsze siłe mam na imprezach, a nie tak jak Ty… o 22 na oczach masz już śpiochy :hahaha:

Dałem zwykłe komentarz i porównanie. ZAjrzyj kilka postów wyżej.

be z pieczne

Nie otując dłużej:

Core 2 Duo jest nieporównywalnie szybszy od tego pentiaka i Twój wybór jest dobry.