Pentium G3258

Do sprzedania procesor Intel g3258 procesor używany w pełni sprawny na taniej płycie głównej udało mi się go podkręcić do wartości 4,4 GHz Cena jaka mnie interesuje 95 zł z przesyłką link do aukcji Allegro

Bardzo tanio, kupujcie kto może :smiley:

Kręcony i taka cena. Mam czerwono przed oczami od lampek ostrzegawczych.

Gdyby nie napisał że kręcony to byś kupił? Przecież może to wykasować :smiley: Ale fakt, cena jakaś podejrzana, na allegro promocja, 20 zł taniej niż tutaj :smiley:

Użytkownik 7 lat na dobreprogramy, moderatorzy znają jego adres :smiley:

On się próbuje pozbyć sprzętu a ja nie zamierzam nic kupować w najbliższej przyszłości. Po prostu zwracam uwagę na coś co jest bardzo istotnie. Szczególnie jeśli patrzy się na rosnącą liczbę amatorów OC.

Sprzęt do tej pory działa w komputerze, po prostu chcę jak najszybciej się go pozbyć, co za naród… Za dużo źle, za mało to zaraz zaczną cię oskarżać że złodziej i krętacz…

Hmmm… Chyba producent dał odblokowany mnożnik po to aby wykorzystać jego możliwości… W komputerze HTPC przecież i tak nie był ciągle obciążany na 100%.

Cena na allegro 75 zł + 20 zł przesyłka = 95 zł?

Coś dużo tych procków na szybko się pozbywasz.

Chociaż śmiesznie jest czytać twoje podejrzliwe komentarze. Widzę że mądrość niektórych użytkowników nie zna granic…

Sprzedane.

I po co było się rzucać? Nic na temat twojego sprzętu nie powiedziałem tylko ogólnikowo zaznaczyłem że kręcony sprzęt w zaniżonej cenie to coś nad czym warto się zastanowić. Sprzedałeś, zarobiłeś, po 14 dniach możesz świętować.

Jak jest osobą prywatną to już może świętować :wink: