Peoblem z systemem/ komputerem

Witam, proszę o jakąś pomoc… Otóż pewnego dnia wykrył mi avast wirusa, przeniósł go do kwarantanny, wszystko wydawało się w porządku. Jednak przy następnym uruchomieniu windows już się nie uruchomił… w “akcie desperacji” próbowałam wszelkie uruchomienia awaryjne jednak nic nie zadziałało, tak jakby nie było zupełnie windowsa zainstalowanego. zrobiłam więc format dysków, wgrałam na nowo windowsa. wszystko wydawało się w porządku jednak po ponownym uruchomieniu systemu nic się nie uruchamia. komputer ładuje do momentu “trwa uruchamianie systemu windows” i od nowa się wyłącza i włącza. Tak w kółko. co się mogło stać? jak ratować komputer? proszę o pomoc :frowning:

Czy formatowałeś dysk w czasie instalacji systemu czy próbowałeś nadpisać aby pliki. Pewnie nie pamiętasz ale jak tak to co to był za wirus ?

Ja bym to zrobił tak,jeśli masz możliwość pobrania tej płytki i wypalenia obrazu na innym kompie ,to przygotuj sobie taką płytke i uruchom z niej kompa

http://www.instalki.pl/programy/downloa … iveCD.html

Robiłam całkowite formatowanie dysków podczas wgrywania systemu ale to nic nie dało. nie pamiętam co to był za wirus : (

z tego co piszesz to ci system padł :o

Dodane 02.05.2011 (Pn) 20:45

Avast to śmieć może usunął ci jakiś ważny plik bądź uszkodził i dlatego tak się dzieje.

Dodane 02.05.2011 (Pn) 20:49

A nie pamiętasz czy przy starcie systemu wyskakuje ci jakiś błąd .

Spróbuj debugować ,przy starcie systemu wciskasz f8 i wybierasz ,Tryb Debugowania’’

natala1503 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.