PES 2008 problem-gra się wiesza podczas meczu

Mam dziwny problem z grą PES 2008 (ściągnięty w wersji RIP). Gdy odpalam jest wszystko dobrze gra wchodzi następnie przechodzę do meczu towarzyskiego rozpoczynam grę i po straceniu gola, gdy rozpoczynam grę od środka boiska gra się strasznie wiesza i muszę restartować komputer, bo kombinacja alt+f4, zejście do paska itp. jest niemożliwe. Gra zawiesiła mi się też równocześnie z gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Zauważyłem także, że nie ma komentarza podczas meczu.Gdy strzelę przeciwnikowi bramkę i on rozpoczyna grę od środka gra także się wiesza. Gdy restartuję komputer także się wiesza (nie mogę uruchomić żadnej aplikacji itp.) dopiero po paru próbach restartowania Windows działa prawidłowo. Zauważyłem, że Windows działa prawidłowo tylko wtedy gdy na początku uruchomi się program Hotkeycontrol XP (program do przypisywania skrótów klawiaturowych lub pojedynczych klawiszy do określonych akcji) gdy ten program nie zostanie uruchomiony od razu - Windows się wiesza. Być może ten program ma jakieś powiązanie z błędem gry? Nigdy wcześniej nie miałem problemów z tym programem.

SPECYFIKACJA PC (może się do czegoś przydać):

(CPU2) AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 3800+ @ 1999MHz (ASUSTeK Computer INC. M2V mainboard)

(RAM) 1GB, 513.61MB free

(HDDs) 232GB, 39.2GB free

(VGA2) Radeon X1600/1650 Series Secondary (512MB)

(OS) Microsoft Windows XP Professional (SP2),

to se radź sam.

aktualnie nie stać mnie na oryginał… zresztą gdybym miał oryginał odesłalibyście mnie do producenta/dystrybutora gry, a gdy mam pirata odsyłacie mnie do sklepu-błędne koło.

gravee , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Myslę, że ten tytuł będzie lepszy. Trudno mi było opisać problem w jednym zdaniu tak aby zmieścić to w tytule.