PES 4 Exclusive_patch...Jak zainstalować?

Siemka…Mam pytanko może ktoś krok po kroku powiedzieć jak się tego patcha instaluje ściągnełęm 4 części spakowane w rarze…Co teraz z tym zrobić…Prosze o pomoc! !!

a z jakiej strony ściągłeś ten patch nic tam nie pisze jak to zainstalować

Mój kumpel wie, ale nie mam z nim teraz kontaktu. generalnie sprowadza się to do ściągnięcia 2 programów (jeden po hiszpańsku a drugi po turecku) zintegrowanie za ich pomocą dźwięków, a potem kolejnym odpalaniem wszystkich execów jakie się ‘nawiną’ w folderze z patchem.

Nie pisze…Bo to jest z http://www.pes4.tox.pl i tam jest link do sciągania…ale niestety instrukcji co z tym zrobić niema…Pawek…Na serio jakimiś programami :frowning:

kitserver,save,0_sound.dkz,0_TEXT.AFS,e_text.AFS,PES4,readme - po turecku

kitserver- służy do “wgrania” strojów i piłek do PESA-nalezy wkleic do folderu z PESem i zainstalowac

save- folder który nalezy wkleic do folderu z PES-em- podmienia on niektóre ustawienia gry…pamietaj aby swoje savey i replaye zachowac

0_text.afs podmieniasz w folderze PES4/dat tak samo e_text.afs

PES4 to aplikacja-uruchamia sie przez to grę

zagadką dla mnie jest 0_sound.dkz…czy ten plik na pewno posiada takie rozszerzenie? powinno byc afs, bo dkz studio to taki program do edytowania wielu rzeczy w pesie, tak więc wyjaśn mi tę nieścisłość.

Więc tak:

Z tej strony (http://www.issonline.pl) pobierz program DKZ STUDIO (jest po hiszpańsku). Musisz eksportować ten plik do jakiegoś folderu. A później AFS EXPLOREREM wrzucić do 0_sounds.afs. Po tej operacji będzie grało.

Jakby pojawiły się wątpliwości to na pewno maeski Ci pomoże :wink:

PS Podziękuj mojemu kumplowi :wink:

Dzięki wszystkim co pomogli :smiley: Wszystko działa…tylko muzyke zaraz wgrywam…Mam nadzieję,że pójdzie gładko :slight_smile:

Złączono Posta : 27.08.2005 (Sob) 16:33

Wszystko działa kolejby raz pomogliście wielkia dziękówa !!

dobra, jatez mialem z tym problemy, le cos po drodze zrabalem. mam patcha do pes4 1.1. Wypakowalem te rzeczy do folderu. Kitserver zgralem do folderu z pes4 wlaczylem tam setup. i wlaczylem KDB menager. Jak mam w grze wlaczyc stroje, bo dzieki temu patchowi zmienila mi sie tylko kolorystyka!!

Złączono Posta : 09.09.2005 (Pią) 7:41

Dobra udalo sie ze strojami, a jakim programem wgrac pilki?