PES 4 problem

Czy wie ktoś z Was jak wykonać strzał nazywany “La bona” , “Rabona” lub po prostu “krzyżak”, podobno można to wykonać zawodnikami z niskim współczynnikiem weak foot frequency, np. Maradona. Próbowałem to wykonać(bardzo efektowne ponoć)ale ani razu nie udało mi się. Jeśli ktoś z was wie jak to wykonać, to będę bardzo wdzięczny jeżeli mi pomoże.

Z góry dzieki. Pozdrawiam.

Moze to Ci się przyda:

http://www.gameonly.pl/pes/index.php?id=opisTrikowPES4

A w szczególności:

‘LA BONA SHOT’ – z góry uprzedzam, że nie umiem wykonać tego strzału. Jakby tego było mało – nigdy nikt go na moich oczach jeszcze nie zrobił. Zamierzam się jednak podzielić z Wami wiedzą jaką zdobyłem w otchłaniach Internetu. A więc, strzał jest gdzieś tak trudny do wykonania, jak wymówienie jego nazwy przez Pana Cyryla po kilku piwkach (oczywiście bezalkoholowych). Uderzenie wykonywane jest ze skrzyżowanych nóg i, jak się dowiedziałem, najlepiej wykonywać je wbiegając np. zawodnikiem prawo-nożnym od lewej strony bramki (lewo-nożni odwrotnie), gdyż wtedy zawodnik odda strzał swoją optymalną nogą. Podsumowując, trudne i raczej nieprzydatne. Ot, taki efektowny smaczek. Ot, można spróbować. Ot, nie myślcie, że tak łatwo Wam się uda...

Dzięki Pawek, jak zwykle mogę na Ciebie liczyc w sprawach PES-a, ale niestety to co dzisiaj zamiesciłes mi nie pomogło…potrzebował bym rozpiski jak wykonać ten strzał…klawisze, ruchy, miejsce na boisku itp.dokładnie przez kogoś opisane… dzięki

Hmmm… problem w tym, że sie z tym jeszcze nie spotkałem. A z opisu tego gościa wynika, że On również nie. Jest to tak trudne uderzenie, że nie za bardzo da się je “nagrać”, bo nie wiadomo kiedy wyjdzie, jeśli w ogóle wyjdzie.

Ale jeszcze się rozejrzę… Kumpla spytam, takie tam…