Pes 5

(Beny1990) #1

Kiedy wyjdzie bo jestem zainteresowany?? :slight_smile:

P.S Fifa jest do ********:slight_smile: :lol:

(Goldenkeylogger) #2

Najwi臋kszy konkurent FIFY szturmem zdoby艂 sklepy - w sprzeda偶y znalaz艂a si臋 kopanka Pro Evolution Soccer 5, kt贸ra aspiruje do zostania najlepsz膮 symulacj膮 pi艂ki no偶nej na 艣wiecie, co w tym roku nie jest zbyt trudnym zadaniem.

Konami wypu艣ci艂o nowego PES-a na konsole - PlayStation 2 i Xbox'a. Na dniach uka偶e si臋 tak偶e wersja pecetowa i kieszonkowa ( PSP).

Oto informacje o grze, jakie mo偶na znale藕膰 na stronie polskiego dystrybutora - CD Projektu:

Pro Evolution Soccer 5 to najbardziej zaawansowany symulator pi艂ki no偶nej jaki powsta艂. Opr贸cz udoskonalonej grafiki PES5 oferuje przede wszystkim nowy system kontroli nad pi艂k膮 oraz znacznie poprawion膮 animacj臋. Dzi臋ki zwi臋kszonej ilo艣ci charakterystycznych zagra艅 wszyscy zawodnicy s膮 rozpoznawalni ju偶 na pierwszy rzut oka. "Pi膮tka" jest r贸wnie偶 najbardziej rozbudowan膮 cz臋艣ci膮 serii pod wzgl臋dem ilo艣ci licencjonowanych dru偶yn i zawodnik贸w.

Z艂膮czono Posta : 28.10.2005 (Pi膮) 17:43

Pro Evolution Soccer 6 na konsolach nowej generacji

Shingo Takatsuka, producent dobrze znanej serii wirtualnych symulacji pi艂ki no偶nej Pro Evolution Soccer (Winning Eleven w Japonii), zapowiedzia艂, 偶e kolejna ods艂ona tego cyklu pojawi si臋 w wersji na konsol臋 Xbox 360 w ko艅c贸wce 2006 roku. To potwierdza dotychczasowe plotki o tym, jakoby PES6 mia艂 si臋 ukaza膰 ju偶 na platformach nast臋pnej generacji.

(m@teo) #3

Te偶 tak sadze! Graj膮s w PES4 by艂em zachwycony! Zobaczymy jak PES 5 spisze! :smiley:

(Micha艂1205) #4

Gra艂em ju偶 w demo PES 5. Cudo na prawde wypas. Du偶o lepsze od PES 4 a od fify to ju偶 wog贸le.

(Goldenkeylogger) #5

Na tej stronie znajdziecie demo http://www.megapliki.pl

(Janek M) #6

FIFA jest do *********????? !!

(Goldenkeylogger) #7

...

Musze pryznac ze fifa nie jest zbyt udan膮 gra.Gra艂em i ma wiele wad:dziwne zwroty pi艂karz przy opanowaniu pi艂ki,jeden z komentator贸w potrafi nie odezwac sie przez ca艂y mecz ,krzycy gdy tylko pi艂ka leci w strone bramki a nie zawsze wpada.A pes to cudowna oprawa graficzna mozna przydzielac zawodnikom okreslone zadania.Plus dla fify za pe艂ne nazwy klub贸w.

(Monczkin) #8

Beny

M@TEO

januszmaciejewski

a ja proponuj臋 panowie o hamowanie si臋 ze s艂ownictwem - s膮 inne okre艣lenia na rzeczy, kt贸re si臋 nie podobaj膮 :twisted:

(>Ziom<) #9

No to co艣 s艂abo w te PES5 gra艂e艣, bo ja bym raczej na odwr贸t powiedzia艂.

(simian raticus) #10

Fifa jest pogrzebana ju偶 od lat :slight_smile: Tylko ratuje ja zawsze wielka kampania reklamowa hehehe

(Edgarmks) #11

Widze ze na forum mamy archeologa :]

(system) #12

odkopuje starocie :mrgreen: