Pes 5

Witam,

kiedys czytalem tu na forum ,ze istnieje plik do Pro Evolution Socer 5 ktory zmienia flagi , nazwy klubow … i w ogole wszstkiego na poprawne … .

Jak wiadomo Konami zydzi kasy na licencje ;/ … .

Pliczek mial podobno jakies 150 mb … .

Czy moglibyscie podac mi do niego linka … i napisac co i jak tam podmienic … .

Bylbym wdzieczny , pozdrawiam.

http://www.issonline.pl >>>> tam masz wszystko do PES & ISS & WE

http://www.pro-evo.pl tutaj też jest dużo o PESie.

ale co z tego że skąpi kase na licencje skoro gra nie ma sobie równych!! :? dobrze robi :!: lepiej żeby nie brała przykładu z fify że wykupi wszystkie licencje a potem wypuści takie ‘‘guwno’’ jak fifa! widocznie cała kase przeznacza na licencje a na sam produkt brakuje kasy!! żenada! PRO rulezzzz :mrgreen:

To ,ze gra niema sobie ronych to raczej kazdy wie … .

Jesli chodzi o pieniadze to ty sie niebuoj … oni juz maja kasy … :?

Piatka to jest odgrzana na ‘‘swiezo’’ czworka … tylko ,ze jest nowe meunü i zostalo dodanych kilka malych pierdulek ktore tak czy siak niedodaja dodatkowego ‘‘miodu’’ grze … wiec pieniadze mogliby zainwestowac w licencje dzieki czemu grywalnosc wzrosla by jeszcze bardziej … .

Chyba nietylko mnie denerwuje gdy widze zamiast prawdziwych nazwisk Holendrow to widze ‘‘orange’’ i jakis tam im dopisany numer .

Jak na gre ogranieta taka slawa to w kierunku licensji powinno cos sie zmienic … .

Co dobrze robi ?

miałem na myśli to że KONAMI dobrze robi że do tego czasu bardziej inwestuje w samą gre niż na licencje ale też dobrze mówisz że:

to jest bardzo wnerwiające.Ja myśle że w kolejnej wersji już ta upragniona licencja wykupią.Bo tyle ludzi kupiło tą gre że kasy na to mają na pewno wystarczająco!Ale czas pokaże…

Ja nawet momentami zapominam, że ta gra jest w większości bez licencji, jako, że są ludzie, którzy robią takie patche, że palce lizać.

czepiaci sie KONAMI ze nie wykupilo licencji!!

oni chcieli ja kupic ja bardzo dawno temu, ale kluby sie nie zgodzily…

a teraz KONAMI ma ich gdzies…i maja racje! !!

PES rzadzi!!

Nom widze ,ze ty masz pojecie :?

Konami niemusi sie pytac pojedyncz klubow ( i im za to placic) tylko wykupic licencje ktora obejmuje wszystkie kluby … ;/

Wydaje mi się, że się mylisz Klin. Na screenach WE10 widziałem, że jest oryginalny Arsenal, natomiast Manchester United nie jest Manchesterem, tylko bandą pinczorów w jednolitych czerwonych koszulkach, ze śmiesznym diabełkiem w obrzydliwym herbie. Wydaje mi się, że jak klub nie wyrazi zgody na umieszczanie ich znaku handlowego (herb) oraz pozostałych elementów, tak jak stroje, to Konami nie ma nic do gadania.

maeski zalezy od licencji … jezeli klub nieudostepni to nie … jednak wszystko sie kreci wokol pieniedzy :wink:

Ooo to napewno, tutaj się zgodzę w 100%

polecam PowerPatch do Pes 5 :] jest wszystko wiecej niz w fifie 2006 i fifa world cup 2006 jesli chodzi o druzyny i sklady :]