PES 6. Pytanie dotyczące strzałów

Hej.

Dokładnie dzisiaj zacząłem grać w PES 6. Gra nie co mnie zaciekawiła. Mój problem polega na tym że strzelam bardzo mało goli. Każde nacisniecie przycisku strzału powoduje że piłka leci w kierunku bramki ale baaardzo wysoko. Czy jest jakiś przycisk aby te strzały były bardziej dokładne. Bo z tego co widze to strzelenie gola zza pola karnego to wielka sztuka :expressionless:

To nie FIFA gdzie strzał powoduje,że piłka leci w światło bramki.Siła strzału zależy od długości naciśnięcia przycisku strzału dodatkowo musisz trzymać kierunek,w który ma nastąpić strzał.Początki są trudne ale z czasem nabierzesz wprawy.

hevet

A co to ma się do FIFY? :roll: W fifie jest dokładnie tak samo.

No może teraz jest inaczej ale przynajmniej we wcześniejszych wersjach tak było.

Siła strzału już była od serii 2000, a od WC2002 już była możliwość kierowania strzałem.

Tak tylko nawiązałem,po prostu moje skojarzenie jak grałem kiedyś w FIFĘ,zreszta autor prosił o odpowiedź jak się strzela bramki w PES6 a nie wypowiedzi na temat FIFY.

Tak tak, więc możliwe, że mylisz klawisze, albo jak tu kolega powiedział za długo trzymasz przycisk strzału.

raczej nie… bo nawet na treningu probuje lekko dotknąć przycisk strzału a piłka mimo wszystko leci wysoko… ale jeszcze popróbuje dzisiaj opanować te strzały