PES na dwóch

Witam mam problem zakupiłem dwa pady i problem jest taki wybieramy ligę mistrzów ustawiamy na 2 wybieram drużynę ja barcę brat real i jak zrobić by grać przeciwko sobie bo jak właczam to ja napjieprw gram a potem brat da się zrobić by każdy mecz był przeciwko sobie różnymi drużynami czy się nie da ?? a no i czy można we 2 w jednej drużynie ?

Można grać przeciwko sobie. Jeśli dobrze ustawiliście kontrolery, to po wyborze drużyn na ekranie z “dżojstikami” każdy z was musi wybrać swoją stronę. Da się również grać we dwóch w jednej drużynie, w tym celu analogicznie musicie wybrać na wcześniej wspomnianym ekranie jedną stronę.

no ale nie chodzi mi o pojedynczy meczyk tylko o ligę a tam nie ma wyboru stron

Nie pamiętam już jak to wyglądało, ale możecie podczas meczu LM przerwać grę i tam w menu można prawdopodobnie wybrać strony.

ok wejdę i sprawdzę :wink:

Dodane 28.05.2012 (Pn) 13:32

ok jest ! ale to co mecz muszę zmieniać czy już tak zostanie

Tego już niestety nie wiem :wink:

xxtrakerxx , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu. Tak poza tym, słyszałeś o czymś takim jak przecinki (znaki interpunkcyjne)? Proszę ich używać, posty są bardziej zrozumiałe dla innych użytkowników, nie wspominając już, że jest to jednym z twoich obowiązków, który również ujęto w regulaminie forum.

Dodane 14.06.2012 (Cz) 1:06

Użytkownik logował się na forum, jednak nie dostosował się do prośby. Temat kosz.