Pes4

mam pytanko: czemu jak daje w pes4 master liguane i chce grać np: realeem madryt to są całkiem inne składy , nie znam żadnego piłkaża ani nic czemu tak jjest?? da sie to jakoś zmienić. jak tak to powiedzcie jak tylko dokładnie! !!

nieda sie zmienic.Mozesz sobie kupic potem tych pilkarzy

ponieważ w ML zaczynasz całkiem nową drużyną od zera. DOpiero po wygraniu mistrzostw przenosisz się do wyższych lig, zbierasz pieniądze i możesz zakupic nowych piłkarzy

Musisz wybrać na początku Match Mode Players.Jak zaczynasz nową gre :slight_smile:

Czasi i Aju jeżeli nie jesteście przekonani to nie piszcie takich rzeczy, wprowadziliscie w ten sposób autora topicu w błąd, choć wiem, że chcieliście pomóc.

I tutaj właśnie widzę, że kolega wie o co chodzi - to jest właściwa odpowiedź na zadane pytanie w poście dziury…

przepraszam za bład, nie grałem w PES 4, ale w PES2 i tam właśnie tak było. Widac troszke sie pozmieniało przez dwie częsci. :wink:

Nawet niewiedzialem ze tak mozna.

ktos gra w sieci w pes4??

mam smaka sie zmierzyc z kims

skromnie wspomne ze na 6* zrobilem komplet punktow w sezonie i mam troche praktyki w solówkach wiec mile widziany ktos wprawiony w tą gre

zreszta spróbuje się z kimkolwiek