Petardy,fajerwerki itp

30zł na petardy z efektem??Troche mało.Po mojemu to petarda z efektem kosztuje co najmniej 80zł ale wedle uznania.

napewno “coś” wydam ale góra 100 zł reszta na %

Do tej pory wydałem ok. 4 zł :slight_smile:

A ostatecznie zmieszczę się w granicy 10 zł.

Kupię sobie kilkanaście małych rakietek po 50 gr.

I to wszystko :slight_smile:

No ja przed sylwiem wydam z 20 zł na tagzwane “pikolaki” takie malutkie petardy już nie raz mi wybuchła w ręce ale nic zupełnie nic nie było mi :lol: :twisted: . A na samego sylwka z 30 zł (20 zł może 25 jakiś zestaw fajny) a 5 zł to na “AHTUNG”-a : :twisted: :twisted: :twisted: Jedna z mocniejszych chyba w mojej mieścinie :D.

po zo wydawać na amatorskie fajerwerki???

Ja ide ze znajomymi na sylwka do mariotu i będzie profesjonalny pozkaz!

polecam male korsarzyki z E.LECLERCA po 69gr za 60 sztuk

U mnie mariot to taka pijalnia gdzie najgorsze żule chodżą na piwo :stuck_out_tongue: najtansze piwo i podobno smakuje jak woda(sądząc po cenie)

Widze ze mało osób kupuje w tym roku fajerwerki :slight_smile: Ja chc em uczcic ten jeden dzien hucznym strzelaniem :slight_smile: Poozdrawiam

Ja też raczej nic nie kupuje, no ostatecznie jakiś zestaw z Biedronki do 10 zł.

Chyba nie mówimy o tym samym… :stuck_out_tongue:

Ja wydam na petardy i fajerwerki całe 0,00 zł. :lol: Dawniej to wydawałem nawet 100 zł, ale po pierwsze wyrosłem z tego, a po drugie to stałem się oszczędniejszy niż dawniej. :lol:

0,00 zł mam 10 palców – i niech tak zostanie.

Ja nigdy w życiu nie odpaliłem petardy :lol: Zawsze jakoś tak zamiast tego wolałem iść pojeździć na snowboardzie :lol:

ja też nie kupuje pedard po co mi to nawet nie jest fajne

No co Wy…Ja wydam z 50 zł … Nie wszystko jest niebezpieczne przecież…Ja nie kupuje z regul petard wole jakieś rakiety itd :mrgreen: