Petardy,fajerwerki itp

W związku ze nie naliczane sa tu postu mam pytanie :slight_smile:

Ile chcecie wydac w tym roku na petardy,fajerwerki itp. ??

Ja chyba w tym roku wydam około 200 zł tak samo jak w tamtym roku :slight_smile:

Życzę wszystkim Wesołych Świąt

Prawdopobnie 0zł.

Jak już kupie to może jedną rakietke, nie wiem ile może kosztować ale tak do 10zł.

Nie cieszy mnie wydawanie pieniędzy na jakieś fajerwerki, ale lubie oglądać :wink: szczególnie profesjonalnie przygotowane pokazy.

0 zł :mrgreen:

Ja tak może z 20 zł :slight_smile: Kiedyś siś w to bawiłem, po 100 zł wydawałem ale już tego wyrosłem :stuck_out_tongue:

ja 0 zł, czemu?

  1. niebezpieczne :smiley:

  2. nie wiem po co wydawać pieniądze na 5 sekund “łubudu” :smiley:

0zł jak zawsze. Idę na profesjonalny pokaz za Free :slight_smile:

0zł pieniądze idą na % :slight_smile:

I wogole…

:slight_smile:

Nic nie wydam.

Od kiedy mojemu przyjacielowi petarda eksplodowała w ręku (kupowana w markecie, ze wszystkimi certyfikatami itp. żeby była bezpieczna), powiedziałem, że nie wezmę tego do ręki.

Miałem podobne przeżycie, na szczeście petarda nie była duża i skończyło się tylko na zwichnięciu i krwiaku przez tydzień. Wybuchła w jednej chwili tuż po odpaleniu.

Od tej pory nie bawie się petardami większymi niż 3cm i grubszymi niż 5mm. No może rakietkami moim zdaniem są bezpieczniejsze bo posiadają lont.

Dobra pewnie sie bedziecie lachac ale ja na te “łubudubu” co rok wydaje około 600zł :smiley: Raz prawie w ręku mi wybuchła petarada za 150zł wielkości grejpfruta.Ale nie zraziło mnie to do petard :stuck_out_tongue:

Tyber01 no no widze ze sobie szalejesz na sylwka.

Raz do roku trzeba sie wyluzowac co nie :smiley:

No tak, tylko ja kase na co innego przeznaczam cos koło 200zł :slight_smile:

A może zamiast puszczać w powietrze tą kasę lepiej przekazać ją na cele dobroczynne dla głodnych lub chorych dzieci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dla dzieci petardy to świetna zabawa 8)

Uważasz że jestem dzieckiem czy że lepiej zaniesc do domu dziecka petardy :smiley:

Ja wydam ze 10 zł n apetardy bo wiecej to strata pieniedzy:)

ja mialem przygode ale z zimnymi ogniami mianowicie kumpela zgasila mi jednego kolo oka i od tego czasu nic nie wydaje na fajerwerki… :wink:

ja wiem gdzies 20zl wole za reszte kasy kupic jakies napoje %

Ja wydam ok 10-20zł na parę większych petard z jakimś efektem i troche mniejszych :stuck_out_tongue: Ostatnio na sylwestra bawiłem sie petardami 2 lata temu,jak mojemu bratu petarda 3 palce urwała.Nie lubię wydawać pieniędzy na petardy,nie ciągnie mnie do nich,ale oglądać lubię :wink: