Petardy,fajerwerki itp

(Edgarmks) #1

W związku ze nie naliczane sa tu postu mam pytanie :slight_smile:

Ile chcecie wydac w tym roku na petardy,fajerwerki itp. ??

Ja chyba w tym roku wydam około 200 zł tak samo jak w tamtym roku :slight_smile:

Życzę wszystkim Wesołych Świąt

(Mztswk) #2

Prawdopobnie 0zł.

Jak już kupie to może jedną rakietke, nie wiem ile może kosztować ale tak do 10zł.

Nie cieszy mnie wydawanie pieniędzy na jakieś fajerwerki, ale lubie oglądać :wink: szczególnie profesjonalnie przygotowane pokazy.

(iGreq) #3

0 zł :mrgreen:

(Michał1205) #4

Ja tak może z 20 zł :slight_smile: Kiedyś siś w to bawiłem, po 100 zł wydawałem ale już tego wyrosłem :stuck_out_tongue:

(Drahalt) #5

ja 0 zł, czemu?

1. niebezpieczne :smiley:

2. nie wiem po co wydawać pieniądze na 5 sekund "łubudu" :smiley:

8)

(Philips Piotr) #6

0zł jak zawsze. Idę na profesjonalny pokaz za Free :slight_smile:

(Krzysieknd2) #7

0zł pieniądze idą na % :slight_smile:

I wogole...

:slight_smile:

(Magik) #8

Nic nie wydam.

Od kiedy mojemu przyjacielowi petarda eksplodowała w ręku (kupowana w markecie, ze wszystkimi certyfikatami itp. żeby była bezpieczna), powiedziałem, że nie wezmę tego do ręki.

(Mztswk) #9

Miałem podobne przeżycie, na szczeście petarda nie była duża i skończyło się tylko na zwichnięciu i krwiaku przez tydzień. Wybuchła w jednej chwili tuż po odpaleniu.

Od tej pory nie bawie się petardami większymi niż 3cm i grubszymi niż 5mm. No może rakietkami moim zdaniem są bezpieczniejsze bo posiadają lont.

(Songo93) #10

Dobra pewnie sie bedziecie lachac ale ja na te "łubudubu" co rok wydaje około 600zł :smiley: Raz prawie w ręku mi wybuchła petarada za 150zł wielkości grejpfruta.Ale nie zraziło mnie to do petard :stuck_out_tongue:

(Philips Piotr) #11

Tyber01 no no widze ze sobie szalejesz na sylwka.

(Songo93) #12

Raz do roku trzeba sie wyluzowac co nie :smiley:

(Philips Piotr) #13

No tak, tylko ja kase na co innego przeznaczam cos koło 200zł :slight_smile:

(fiesta) #14

A może zamiast puszczać w powietrze tą kasę lepiej przekazać ją na cele dobroczynne dla głodnych lub chorych dzieci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(Krzysieknd2) #15

Dla dzieci petardy to świetna zabawa 8)

(Songo93) #16

Uważasz że jestem dzieckiem czy że lepiej zaniesc do domu dziecka petardy :smiley:

(Maartin 14) #17

Ja wydam ze 10 zł n apetardy bo wiecej to strata pieniedzy:)

(bart3k_) #18

ja mialem przygode ale z zimnymi ogniami mianowicie kumpela zgasila mi jednego kolo oka i od tego czasu nic nie wydaje na fajerwerki... :wink:

(Maciejboss) #19

ja wiem gdzies 20zl wole za reszte kasy kupic jakies napoje %

(M Kupczynas) #20

Ja wydam ok 10-20zł na parę większych petard z jakimś efektem i troche mniejszych :stuck_out_tongue: Ostatnio na sylwestra bawiłem sie petardami 2 lata temu,jak mojemu bratu petarda 3 palce urwała.Nie lubię wydawać pieniędzy na petardy,nie ciągnie mnie do nich,ale oglądać lubię :wink: