Pętla ponownego uruchamiania po błędzie- Asus

Witam wszystkich, mam spore kłopoty z ponownym uruchiamianiem systemu po błędzie, i żeby mnie jeszcze bardziej frustrować, przy każdej wybranej opcji z czarnego ekranu, cokolwiek. Nie mogę urzyć ostatniej znanej dobrej konfiguracji, wiersza poleceń ani trybu awaryjnego, jedyne co mi się udało to spisać błędy z niebieskiego ekranu [przy wyłączeniu ponownego rozruchu systemu]. Moje możliwości to format ostateczny wszystkiego na amen. Jeżeli już, to chcę dobrać się jedynie do dysku C z Vistą, lub jeśli to jest prostsze niż się wydaje, to sam element który się schrzanił.

 

laptop: Asus m50vc z 2008r.

system: Windows Vista Home Premium 32 bit service pack 2 - z ukrytej partycji, posiadam Recovery DVD Asusa

CPU: Intel Core 2 Duo T5850

RAM: 3 Gb

karta: Nvidia Ge Force 9300mG

 

Z CZARNEGO EKRANU:

 

Plik:\Windows\VEVEVEVEVEVEVERS\compbatt.sys

Stan: 0xc 000 000f

 

Nie można załadować systemu Windows, ponieważ nie ma krytycznego sterownika systemowego lub jest on uszkodzony.

 

Z NIEBIESKIEGO EKRANU:

 

0 x 000 000 74  [0x 000 000 03,  0x 000 000 02,  0x 000 000 00,  0xc 0000 14c]

 

Bardzo proszę, jak mam to naprawić?

 

Tu masz dość “łopatologicznie” wyjaśnione co możesz zrobić i w jakiej kolejności: http://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Operating-Systems-and-Software/Windows-not-able-to-boot-in-any-mode/td-p/776097

“Łopatlogiczne” to może być moje zrozumienie, hehe xD Ale dzięki, po wstępie widzę że to o to chodzi. Przyjdzie któryś lepszy dzień, uwinę sobie gniazdko i zobaczę co zdziałam.