Pętla przekierowań w firefox

Smartfon był problem kiedy był połączony wifi ,kiedy loguje się 8 raz kolei na portal gazeta , jest komunikat o pętli przekierować , co do eset odpisali znają problem pracują nad tym

Nie uzywam FF. Wiem tylko ze jakies „cuda” ostatnio sie tam dzieją a jaką ma autor tematu wersje? Nie wiem.

Ja też nie wiem, powinno to być dodane do FRST dla plików exe jak nie ufają liście zainstalowanych programów (lub utrudnić malformację logów - nowe linie do czyszczenia ręcznego lub wyrażeniem regularnym).

Co do telefonu to tam króluje Chrome i mało kto instaluje Firefox.

Wersje Mozilla z ostatnich logów

Mozilla Firefox (x64 pl) (HKLM\...\Mozilla Firefox 112.0.1 (x64 pl)) (Version: 112.0.1 - Mozilla)
Mozilla Maintenance Service (HKLM\...\MozillaMaintenanceService) (Version: 110.0 - Mozilla)

Proponuję sprawdzić, czy zmiana DNS pomoże

Coś dla poprawienie swojego nastroju … administrator poczty poinformował mnie , że wprowadzam złe hasło , dlatego ten problem … jestem już szczęśliwy

Czyli do sprawdzenia klawiatura jak na pewno to nie błąd pamięci mięśniowej i trochę dziwna wymówka zamiast planszy o błędzie loginu/hasła lub czasowej blokadzie konta.

Gdy na dzień dobry czytam cos takiego ponizej

To nie drąże. Ewentualnie cos zasugeruję. Tylko czy warto?

nie warto ! Także temat zamykam !

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.