Petycja do Blizzard'a - StarCraft2

Witam,

nie wiem jak Wy ale ja swego czasu tę grę uwielbiałem, nadal ją lubię i oczywiście mam do niej wielki sentyment…

http://www.petitiononline.com/ibpfl/petition.html

no i ??

Co “no i” nie rozumiesz po angielsku?

Dobry pomysł, trza podpisać :lol:

Blizzard jako firma podetrza nia sobie ( sami wiecie co ) , pozatym oni wiedza ze Starcraft to tytul kasowy , wiec takiej okazji z rak nie wypuszcza , nie macie sie raczej o co martwic :slight_smile:

Jeżeli gra będzie korzystała z silnika OpenGL, to raczej przeszkód nie będzie żeby zrobić instalator linuksowy. Ale jeżeli będzie korzystać z cudownego DirectX, to możemy pomarzyć o odpaleniu tego pod GNU/Linuksem (pozostają emulatory).

a jak stoi sprawa z innymi grami? były odpowiedniki na linuxa z tej stajni?

Jakoś nigdy nie widziałem, ale praktycznie każdą bez problemu dało się odpalić pod Wine (ja osobiście zagrywałem sie w WarCrafta 3).

jak chcesz grac to uzywaj windowsa

omg :x kolejny napaleniec na windowsa :stuck_out_tongue: każdy używa tego czego chce i tego co mu się podoba - i bardzo dobrze jak wyjdą fajne gry na linuxa :wink:

tylko jakoś ich nie widać :wink:

FreeCraft - odpowiednik WarCrafta 2 :slight_smile:

philips bo jesteś ślepy 8)

Niektóre gry robione na linuksa - Enemy Teritory, Americas Army, Heroes of Might and Magic, Sauerbraten

Niektóre gry które sie bardzo dobrze emulują pod Wine lub Cedegą - GTA (wszystkie wersje), Warcraft III, Word of Warcraft, Oblivion, Conter Strike i duzo innych.

Przykłady -

Ktoś mówił ze emulowane gry chodzą na linuksie wolniej niż na windowsie?

To zobaczcie to!

Przy sprzęcie E6600 w/2gb Ram nVidia 7950GT , 60FPS w WoW.

Tak więc nie jest tak źle jak wielu myśli :twisted:

Momento nie chodzi mi tu o żadne emulacje tylko rasowe tytuły tylko na linuksa.

sorry ale to nie są jakieś wielkie produkcje …

No masz racje philips, jesli chodzi o tzw szlagiery.

Ale do tego to mozna mieć ps3 :stuck_out_tongue: A komputer zbutować sobie chłodny i cichy a nie ryczący traktor do gier.

Tak jak ja . Blizzard zrobił ( moim zdaniem ) najwiecej gier , ktore przeszły i przejda do historii , bo chyba o serii Warcraft wspominac nie muszę :smiley:

PS. Wie ktos jak to bedzie z sagą ? bo WoW nie jest oficialnym sequelem do Warcrafta 3 TFT i nie wprowadza nic do fabuły , wie ktos cos o "Warcrafcie 4 " ? Moim zdaniem przydało by się tchnac w te historie troche życia , oglądajac koncowe intro miałem sporo watpliwosci co do bohaterow :slight_smile:

Spokojnie spokojnie teraz w kolejce jest Diablo 3 :D, poza tym nie wydaje mi się że rozdzielą warcrafta na dwie różne fabuły, wow ma się dobrze i moim zdaniem war4 już nie powstanie, ze strategi bliza zostanie tylko S2 ale to tylko moje skromne zdanie. :slight_smile:

ps. blizard miażdży

Owszem ma się , ale nie jest sequelem historii z Warcrafta 3 ,na świecie jest jej tyle zapaleńców , ze jakby Blizz wypuscil info , ze nadchodzi War4 to …

co maja rozdzielac ? Wszystko co jest w WoW’ie dzieje się 10 lat po wydarzeniach z TFT , a ja mówie tylko o “ruszeniu” tej historii , bo w WoW’ie niewiele jest nawiązan do fabuły , a sam WoW nie skupia się na fabule , tylko na grze z innymi ludzmi…

Dla mnie to jest duza róznica…