Petycja do dobrych programów dot grafik na stronie

@foreste, można też zrobić wyświetlanie grafik na podstawie plików cookies. Przy pierwszym wejściu na stronę pokazuje się pytanie, czy chcesz oglądać takie grafiki.

 

Według mnie pomysł z javascriptem jest bezsensu. Rozmiar grafik nie jest taki problematyczny. Ten sam czas można poświęcić na poprawę stabilności serwera. Co kilka minut wyświetla się jednorazowy błąd, iż serwer nie odpowiedział. Na blogu ten błąd powoduje, iż można stracić pół wpisu, jeżeli się jego backupu nie zrobi.

 

Co do pomysłu ze zmianą rozmiarów grafik jestem przeciw;

 

Całościowo, jestem za, a nawet przeciw tej petycji.

Jak dla mnie to czepianie się na siłę. Grafiki nie są ani przesadzone jeśli chodzi o wielkość, ani swoją tematyką. Wątpię czy 10-latki przeglądają takie portale, a jeśli już przeglądają i to jakimś cudem zrozumieją, to i taka grafika nic im nie zrobi.

 

Ostatnio strasznie modne jest zasłanianie się dobrem dzieci, a może zamiast z góry robić takie dziwne ograniczenia, to lepiej zastanowić się nad sobą i nad tym co pokazujemy dzieciom? (czy też zezwalamy by samy oglądały). Więcej przemocy zobaczą w szkolę, niż na tej marnej grafice.

 

W ogóle, to chyba nie jest portal kierowany do dzieci …

Petycja słuszna…nie wywalajcie tylko całkowicie grafik.

Niektórzy ne lubią samego maczku/tekstu.

Jestem za tą petycją, ale pod warunkiem, że zanim przeczyta się post trzeba 7 razy ułożyć wierzę Hanoi, a następnie 7 minut po północy ułożyć trójkąt Pascala składający się z 777 rzędów.

W temacie zaczyna się otowisko, więc nie może być inaczej - kłódeczka. Myślę, że wszystko co najważniejsze, już w tej kwestii napisano. Jak redakcja będzie chciała coś dodać, wątek śmiało może otworzyć.