Peugeot 407 instrukcja obsługi


(martinez2006) #1

Szukam e-book-u z cyklu "instrukcja obsługi", "sam naprawiam" do samochodu marki Peugeot 407


(Clubbasse207) #2

myślę że e-bok tego typu nie do końca może być legalny gdyz prodecenci nie wydają e-boków . zostaje allegro

swoją drogą instrukcja ma raczej znikomąwartość gdyż dowiesz się tam jedynie o przewidzianych czynnościach serwisowych jaknp co ile zmienić olej i opis wyposarzenia. a chyba sam doszedłeś co jest do czego ? :stuck_out_tongue:

myślę że lepiej kupić książkę typu "sam naprawiam" wydawnictwa WKŁ . masz niemal to samo co w instrukcji a dodatkowo opisy napraw . przydatne choćby po to by wiedzieć jak coś nawaliło co trzeba wymienić .... bo mechanicy potrafią naciągać ....


(martinez2006) #3

Tak tylko o to się rozchodzi że ja posiadam książkę pt. Instrukcja obsługi Peugeot 407 tylko jest w języku angielskim. Dostałem ją przy zakupie samochodu (w Anglii) i poszukują odpowiednika w wersji polskiej. Kiedyś miałem podobną z netu ale do Peugeota 406. No ale jak nie ma to zostanie chyba faktycznie zakup na allegro. Widziałem kilka aukcji. Tylko że problemem będzie znowu wysyłka z PL do Anglii. :?


(martinez2006) #4

Poszukałem i znalazłem. Podaje linka na stronę Peugeot'a jak ktoś ma taki samochód a nie ma instrukcji obsługi. Może się przydać.

http://documentation.peugeot.com/default.aspx?country=PL&language=pl&model=407


(Mw Poland2) #5

Witam,

temat ma już swoje lata, ale jakby ktoś potrzebował - http://www.man4car.com/1455832492/instrukcja-obsługi–Peugeot_407_instrukcja

 

pozdrawiam