Pewne problemy po sformatowaniu dysku

witam,

więc zecznę od tego, że moj obraz na monitorze faluje. przed formatem nie miałam takiego problemu. przez to nie chodzą filmy, albo jak chodzą to ten obraz tez faluje (idzie jakby liniowo)

drugi problem polega na tym, ze nie ma dżwięku. wchodziłam w panel sterowania, ale jest tam napisane, ze nie wykryto zadnego urzadzenia (głośniki są w monitorze) i tym samym wszytskie funkcje są wyłączone.

Nie wiem co ma zrobic, pomozecie?

Pzdr :slight_smile:

Jeśli chodzi o głośniki to spróbuj zainstalować stery do karty muzycznej :smiley: :smiley: :smiley: miałem podobny problem!!

A to falowanie to może być spowodowane uszkodzeniem monitora. lub wymagane są co w niektórych przypadkach od nowa zainstalować stery do monitora :!: :!: :!:

A czy wszystkie sterowniki dołączone do kompa zostały zainstalowane?

hmm, no są zainstalowane raczej ^^

Czy napewno?

Wejdź w menedżer urządzeń i zobacz czy masz jakieś żółte wykrzykniki przy sprzęcie.

jak ustawione odświeżanie

To sie upewnij.Falowanie obrazu może być spowodowane ustawieniem zlej rozdzielczosci ekranu,a filmy zle dzialaja bo moze kodekow niezainstalowalaś :slight_smile:

nie, no wszytsko jest zainstalowane :slight_smile:

kodeki mam, ale juz nie chodzi o to ze nie chodzi

tylko najbardziej wkurza mnie to, ze mi obraz faluje, grrr

no i nie wiem co z tym fantem zrobic

i jeszcze bez glosu… -_-’

D@widoS napisał:

To może być również problem chociaż jest to mało możliwe :!: :!: :wink: :wink:

1 - Przyczyną mogą być uszkodzone kondensatory elektrolityczne na płycie

monitora, co wymaga ich wymiany oraz regulacji trafopowielacza

2 - Przyczyną może być kabel sygnałowy

Może masz możliwość sprawdzenia monitora u kogoś znajomego ?

Proszę poprawić tytuł - sformatować

możesz dysk lub jego partycję.

Nie komputer :slight_smile:

god, jakie wyrazy, ja w ogole nie mam mojecia co ta jest to trafo cos tam ^^

nie, ale powinno byc wszytsko dobrze, przeciez jeszcze wczoraj wszytsko dobrze działało, tylko po tym formacie tak jakos dziwnie…

a wiecie moze jak rozwiazac problem z dziwekiem, bo w sumie fajnie byoby sobie czregos posluchac ^^

A jaka karta? może ATI i masz podłączony TV? Jeżeli tak to ppm na pulipt->właściwości->ustawienia->zaawansowane->ekrany i wyłącz TV.

tv nie podlaczony… ;(

a no i zrobiłam screeny tego od dzwieku, zawsze ta, ustawialam, a teraz doopa:

q1tt2.png

q2gp2.png

q3on6.png

ja nie wiem co sie sta;lo ;(

co do dżwięku - panel sterowania, narzędzia administracyjne, usługi

i sprawdż usługę Windows Audio - lubi się sama wyłączać

dobra, już naprawiłam :smiley:

można skasować temat :slight_smile:

dzięki wszytskim :slight_smile:

co do falowania na monitorze radze zwiększycODŚWIEZANIE bedzie to we własciWościach a do dzwieku musisz zainstalowac sterowniki do karty dzwiekowej i to chyba wszystko ThX :lol