Pewne źródło WarRock'a

Czy możecie mi podać najepwniejsze źródło, skąd mogę ściągnąć grę WarRock?? Bo już kilka razy ściagałem i kicha. AAA…i czy trzeba potem jakieś patche lub aktualizacje żeby pograć normalnie w necie?

nie trzeba

wystarczy że wejdziesz na strone http://www.warrock.net

i tam po prawej masz download

i jeszcze musisz się zarejestrować

jak ściągniesz gre to włanczasz i wpisujesz login i hasło ( takie jakie wpisywałeś przy rejestracji)

i podpinasz się do serwera i później wchodzisz do pokoju i grasz :smiley:

POLECAM tą gre sam w nią pykam :D:D

jak będziesz miał jakieś pytania to pisz

To chyba oczywiste że najpewniejsze są źródła które oferuje oficjalna strona gry.

Tak ciężko wpisać War Rock w google ?

http://www.warrock.net/download.php

Ściągasz i grasz.

Oprócz tego mam kilka pytań:

  1. Zacząłem wczoraj w niego grać i odrazu sterowanie mnie zraziło. Czy da się je w jakiś sposób zmienić bo w grze nie można.

  2. Jak refreshuje serwery to mam ich b.dużo ale tylko na nielicznych moge zagrać(te które są podświetlone). Czy trzeba wgrać jakąś aktualizacje??

  3. Gdy wciskam V żeby zmienić widok na 3 osobę to nic się nie dzieje. Czy to wina serwa?? Lepiej grać na 1 czy na 3 osobie?

  1. Zacząłem wczoraj w niego grać i odrazu sterowanie mnie zraziło. Czy da się je w jakiś sposób zmienić bo w grze nie można.

nie wiem raczej sie nieda

  1. Jak refreshuje serwery to mam ich b.dużo ale tylko na nielicznych moge zagrać(te które są podświetlone). Czy trzeba wgrać jakąś aktualizacje??

te podświetlone to są te w których są wolne

jest taki przycisk u góry (nie pamiętam jaką ma nazwe)

ale po kliknięciu na niego wyskakują ci te wolne pokoje

  1. Gdy wciskam V żeby zmienić widok na 3 osobę to nic się nie dzieje. Czy to wina serwa?? Lepiej grać na 1 czy na 3 osobie?

nie da się zmienić widok na 3 osobę

jak widzisz serwery to po lewej masz 3 typy rozgrywki

jak dasz na 2 lub 3 typ rogrywki to tam możesz grać saamochodami i samolotami

i w samolocie lub w aucie możesz poprzez wciśnięcie V zmienić widok