Philips SHB3060 brak dźwięku z komputera

Witam

Kupiłem słuchawki Philips SHB3060 oraz adapter bluetooth Hama USB NANO Stick Class 2 BT 4.0.

Słuchawki mają BT 3.0,po podłączeniu adaptera i spraowania z komputerem widać je w urzadzeniach BT,ale na tym impreza się kończy. Dźwięk nie płynie. W zakładce usługi nic nie ma. Karta dźwiękowa SB Audigy ze sterownikami Audigy XFI . Włączyłem specjalnie dodatkowo kartę dźwiękową zintegrowaną,ale to także nie pomaga. Ma ktoś z Was jakiś pomysł ? Dodam,że słuchawki działają z komórką bez zarzutu.

 

pozdrawiam

sluchawki.png

Proszę o skasowanie postu,problem rozwiązany.

Zanim usłyszałem normalny dźwięk w słuchawkach BT przy podłączaniu ich do komputera minęło trochę czasu.

Ustawiłeś poprawnie w opcjach dźwięku urządzenie domyślne? U mnie dopiero po po-odłączaniu zbędnych urządzeń (i ustaleniu jako domyślnych) zaczęły współpracować. Dodatkowo słuchawki pojawiają się jako słuchawki i bodajże zestaw słuchawkowy. Zestaw słuchawkowy nie jest przeznaczony do słuchania np. muzyki. W Winampie np. trzeba ręcznie zmienić sterownik dźwięku. Czasami po podłączeniu (włączeniu słuchawek) trzeba zrestartować przeglądarkę.