Phoenix OS - nie działa

Witam,
czy są tutaj użytkownicy Phoenix OS?

Przez pewien czas korzystałem z Remix OS i bardzo mi się podobał. Nie miałem żadnego problemu z instalacją. Korzystałem z niego przez pewien czas bootując z pendrive, później zainstalowałem na osobnej partycji i korzystałem w dual boocie z Windowsem 10. Przestał być wspierany więc chciałem się przenieść na Phoenix OS i tu już jest problem. Próbowałem odpalić zarówno z pendrive, próbowałem zainstalować na partycji i czegokolwiek nie próbowałem, zawsze to samo:

Odpala się komp, pojawia się wybór systemu, wybieram Phoenix OS, odpala się czarny ekran, pojawia się ta ścieżka Android-x86/# , znika, czarny ekran… i restart kompa po czym nie pojawia się już wybór systemu tylko od razu uruchamia się Windows. Nie mam już pomysłu, nie mogłem w ogóle znaleźć takich przypadków w internecie. W przypadku Remixa musiałem zmienić pewną wartość w grub.cfg żeby działał z pendrive, może w tym przypadku również muszę coś zmienić? ACZKOLWIEK znalazłem jakiś temat na zagranicznym forum jakoby Phoenix OS nie współgrał z NVIDIĄ a tak się składa, że mam kartę Nvidii.

Macie jakieś pomysły? Możecie mi pomóc, proszę?