Photofilter- wyostrzanie zdjec

Witam wszystkich . Mama mala prosbe , otoz moglibyscie mi powiedziec jak w photofilterze wyostrzyc zdjecie ? Mam ten program od niedawna i nie wiem jeszcze zbytnio jak sie nim obslugiwac. A mam kilka rozmazanych zdjec i chcialbym je wyostrzyc i pozbyc sie tych zamglen. Mozecie mi pomoc? Z gory dziekuje i pozdrawiam

Jeżeli nie masz tego programu po Polsku, to pobierz SPOLSZCZENIE (wypakuj plik TranslationPL, wklej go do folderu z programem, równocześnie usuwając plik TranslationEN).

Wyostrzenie masz pod Filtry/Wyostrzenie.

George9 wejdź TU, masz program i spolszczenie. A TU masz całą serię tutoriali (niestety, nie po polsku).

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Wchodzilem w filtry i wzmocnienia ale gdy uzywam tego zdjecie wychodzi strasznie gubi kolory i staje sie takie …“piaskowe”, nie wiem o co chodzi. Zle sie obsluguje tym programem czy to wyostrzenie tak wlasnie dziala… ?

Wyostrzenie właśnie tak działa. Najlepiej z wyostrzenia skorzystać tylko raz, ponieważ za każdym następnym razem:

P.S. Żeby cofnąć dokonaną zmianę zdjęcia wciśnij klawisze Ctrl+z.

hej chlopaki:P a w szczegolnosci mam prosbe do tego co dal link na spolszczenie… wiec zrobilam tak jak napisales ale teraz mam po francusku a nie po angielsku czy po polsku:/ i juz wogole nic nie czaje co tam jest napisane:/pomoz mi!! plis

Trzeba było nie usuwać TranslationEN. Odzyskaj z kosza (jeśli jeszcze masz).