Photoshop 4 bez rejestracji jaka to licencja?

Witam,

 

Kilka lat temu kupiłem Photoshopa 4 i jak do tej pory nie zarejestrowałem programu bo nie mam firmy tylko przy instalacji wpisywałem numer seryjny i program działa jak do tej pory. Czy bez rejestrowania programu można obrabiać zdjęcia komercyjnie? Firmy nie mam, moja Żona też by chciała skorzystać z oprogramowania w celach komercyjnych (sprzedaż praw zdjęć) Photoshop jest na stanowisko czy na osobę? Jak to jest jeśli się nie zarejestrowało programu?

 

 

Photoshop 4 powstał w 1996 roku (dawno), dlatego posiada jedynie klucz licencyjny (nr seryjny), nie zarejestrujesz go.

Przepraszam mam wersję CS4 na pewno nie jest z 1996 roku

e-mail:

pomoc@adobe.pl

 

Twój problem jest niejasny.

PS 4 to nie CS4

PS4 wymagał tylko kodu, rejestracja była dobrowolna (1 komputer)

CS4 wymaga kodu, konta ID i aktywacji

 

Skoro zainstalowałeś i działa to OK. Nic nie musisz robić aby korzystać komercyjnie. (nie wolno jeśli to wersja dla studentów)

Warunkiem jest możliwość udowodnienia, że posiadasz legalne oprogramowanie.

 

CS4 standard umożliwia zainstalowanie na 2 komputerach, (ale rejestracja na 1 osobę). Nie wolno odinstalować i zainstalować na kolejnym bez zdjęcia aktywacji. Działa to podobnie jak Windows, przypisuje się do komputera.

Przy odsprzedaży trzeba wypełniać odpowiedni dokument przenoszący licencję, dostępny na stronie Adobe.

 

Jeśli masz problem z identyfikacją produktu to zrób zdjęcie pudełka czy płyty instalacyjnej i wstaw. Ktoś napewno rozpozna.

Bo podejrzewam, że masz photoshop elements 4 bo ww. są zbyt drogie aby kupić i leży sobie w domu.