Photoshop - błędy podczas instalacji

Witam. Dzisiaj zrobiłem format. Po zainstalowaniu systemu, sterowników i kilku niezbędnych aplikacji zabrałem się za instalację Photoshopa. Nie wiem dlaczego, ale po jej zakończeniu wyskoczył komunikat mówiący, że program został zainstalowany, jednak w wyniku jakichś błędów kilka opcjonalnych składników się nie zainstalowało. Kliknąłem na “więcej informacji” i wyświetliło się takie okienko:

http://i60.tinypic.com/29oflhl.png

Po nazwach tych plików wywnioskowałem, że przyczyną błędów mogło być to, iż przed pobraniem Photoshopa zainstalowałem jeszcze pakiet All in One Runtimes, w którym znajdowały się właśnie biblioteki Microsoft Visual C++ i inne (wszystkie najważniejsze wersje).

Uznałem więc, że to nic poważnego, ponieważ mimo tych błędów, PS działał normalnie. Problemy pojawiły się, gdy zaczęły się pobierać automatyczne aktualizacje dla PS, ponieważ nie dość, że nie chciały się zainstalować, to jeszcze Photoshop później już w ogóle się nie uruchamiał. Chciałem się tylko zapytać, czy to możliwe, że temu wszystkiemu jest winien pakiet All in One Runtimes?