Photoshop CC najnowszy z zagadką

Kiedyś działał teraz coś namieszało się lub też ja i od dwóch tygodnie mam błąd załączony na obrazku. Próbowałem reinstall z usuwaniem programu programem AdobeCreativeCloudCleanerTool 4.3.0.134
Dzieje się tak gdy uruchamiam. Windows 19042.867 zwany 20h2 z najnowszymi aktualizacjami. Inne programy adobe działają normalnie. Nic nie pomaga nie chcę robić formata dla tej sprawy :frowning:Przechwytywanie

Nic nikt nie wie?

Może namieszałeś Ty? Może zresztą nie Ty, a Adobe, albo… MS? Zbyt dużo parametrów niepewności.
Nikt nie odpowiada, bo zdaje się problem niecodzienny.

A poza tym, jak czytałem, PostScript odnosi się do starego standardu czcionki stosowany kiedyś przez Adobe. Czyli masz może jakiś problem z drukowaniem? Może trzeba zajrzeć do sterowników drukarki, gdzie coś przestawiłeś, lub jakaś zmiana nastąpiła w samym Ps. Korzystasz z wersji chmurowej?
Ja, mimo, że zajmuje się fotografią, z Ps nie korzystam. Ale gdy pojawiło się Twoje pytanie na forum sięgnąłem do pomocy Adobe w sieci, to poddałem się. Musiałbyś mozolnie grzebać i szukać, aby mieć nadzieję, że znajdziesz odpowiedź na swój problem w pomocy Adobe. Może gdzieś na forum Photoshopa trzeba zapytać? A może jakaś aktualizacja Windowsa 10 podmieniła sterowniki drukowania?

Może to forum Ci pomorze: https://community.adobe.com/t5/photoshop/could-not-complete-your-request-because-photoshop-was-unable-to-parse-the-postscript/td-p/9479775

Timotheos Tak jak mówiłeś to chyba wina aktualizacji windows 10 była związana z bluescreen podczas drukowania. Skoro mówisz że to związane z drukowaniem. Mimo to i tak poszedł format i wszystko znów lux śmiga :slight_smile:
(Przed instalacją po format pobrałem tą łatkę naprawiającą błąd)

1 polubienie