Photoshop CS2 Problem z instalacja

Zainstalowałem sobie Photoshopa i pozniej nakładke spalszczająca, teraz chce zmienić jezyk spoworotem na agielski gdzu jest duzo tutkow. Odinstalowałem wiec bo nie mogłem zmienić tego języka i jak teraz próbuje zainstalować to wyskakuje tego cos jak na screenie

940639ww.jpg

Czyli wychodzi ,że masz go zaistalowanego

Nie mam bo ja probuje uruchmic to pisze zły format docelowy czy coś takiego

Usuń całkowice photoshopa, wiesz rejestr, plikowo, wszędzie gdzie można…

Tylko co w rejestrze usunąć… pliki z C wszytskie wywaliłem

Debil…

Programy odinstalowuje sie za pomoca Panelu sterowania\Dodaj lub usuń programy.

Pozostaje albo przeczyszzenie rejestru, albo format.

Usunąłem wszytko za pomocą Dodaj lub usuń programy !!

:x

Start > Uruchom > Regedit > Hkey local Machine > Software > I poszukaj pod Adobe photoshop, tylko bezmyślnie niczego nie usuwaj !!

W rejestrze nie ma Photoshopa

Gdybyś tak zrobił, to by nie było problemów.

Gdyby nie było, to nie byłoby też problemów.

Nie masz racji Panie rss. Usunąłem wszystko za pomoca dodaj lub unuś programy chyba nie będe przekrecał kota ogonem bo mi jest potrzebny teraz ten program. Mi się wydaje ze problem tkwi w tym spolszczeniu była tam jakas instrukcja, i 2 party insatlacji ja to odrazu zainstalowałem moze to rzeba wywalic z rejstru czy jak ? W rejestrze mowie nie ma PHOShopa

marcos_00 , skoro pojawia się taki błąd, to muszą byś jakieś wpisy odnośnie photoshopa w rejestrze, ew. mogą one być pod inną nazwą (bez słowa photoshop w nazwie).

To pod jaką moze ktos ma Photoshopa niech zobaczy…

Szukaj pod

:arrow: Adobe

:arrow: ImageReady

:arrow: cs2

A tak w ogóle dałeś resa kompa? Może to pomoże :roll:

zobacz jeszcze “HKEY_CURRENT_USER” =>software tam poszukaj (ja tam mam)

Może poprostu zrób restart :smiley:

Restart nie pomaga, włączałem i wyłączałem kompa tez nic. W rejestrze nic nie ma… ani cs2 photoshop, imageready

Ma ktos jeszcze jakies pomysły?

Miałem kiedyś podobny problem.

Spróbuj usunąć photoshopa ręcznie. Potem wejść w Start>Uruchom>Regedit

I na górze masz edycja>znajdź wpisujesz photoshop i usuwasz wszystko co ci znajdzie (z photoshopa)

Potem na nowo instalujesz i powinno działać 8)

Juhne12 ,a a przeczytałeś chociaż cały temat? :?

sciagnelam photoshop cs2 z programosów i nie moge go zainstalowac wyswietla mi sie ze brakuje WinAce.exe gdzie to znalesc i jak uruchomic program na komputerze znam sie slabo wiec prosze o dokladne instrukcje ![-o<